Kontraversiškose nuotraukose – užsimaskavę garsūs Lietuvos aktoriai
Parašė Zaliukas· April 19 2016 14:34:14
Šį rytą socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė nevienareikšmiškas mintis keliančios nuotraukos, kuriose įamžinti trys vyrai, atrodantys lyg teroristai. Pasirodo, kad trijulė – žinomi Lietuvos aktoriai, o tokį jų įvaizdį lėmė TV3 televizijos komiško serialo „Nuovada“ scenarijus. Aktoriams dėl vaidmens teko veidus pridengti skaromis, prisiklijuoti ūsus ir apsiginkluoti automatais. Nuotraukose įamžinti „Nuovadoje“ pagrindinius vaidmenis kuriantys Povilas Laurinkus, Vidmantas Fijalkauskas ir Darius Auželis.

Vienas iš pagrindinių serialo aktorių D. Auželis tikino, kad „Nuovadoje“ jiems teko įsijausti į „gerųjų“ teroristų vaidmenis, mat, jų tikslas buvo užkirsti kelią mieste plintančiai epidemijai: apsimesti teroristais, nufilmuoti filmuką, kuriame skatina visus žmonės pasiskiepyti nuo viruso, ir paskleisti šią žinią žiniasklaidoje.

„Tai buvo tik vaidmuo, todėl tikrai nebuvo nejauku apsimesti teroristu ir jį suvaidinti. Juolab, kad nors mes ir vaidinome rimtais veidais, tačiau viskas bus pateikta linksmuoju būdu. Viskas gavosi komiškai ir linksmai. Šiuolaikiniame pasaulyje yra juokaujama dar kontraversiškesnėmis temomis, o čia tikrai nebuvo nieko pikto. Todėl jokių piktų komentarų ar replikų mes nebijome“, – tikino dėl aplinkinių reakcijos nesibaiminantis D. Auželis.

„Nuovados“ scenarijų kuria kultinių TV3 serialų „Moterys meluoja geriau“ ir trilogijos „Nemylimi. Svetimi. Pasmerkti“ scenaristas Edvinas Kalėda. Komiško serialo kūrybinė komanda juokiasi, kad jis garsėja įdomiais ir išskirtiniais siužeto vingiais, todėl ir šį kartą jie nenustebo išvydę tokius E. Kalėdos sukurtus personažus.

Ar viskas klostysis pagal planą ir ar P. Laurinkaus, V. Fijalkausko ir D. Auželio personažams pavyks nuo mirtinos epidemijos išgelbėti Lietuvos gyventojus? Tai televizijos žiūrovai pamatys jau šįvakar 21.00 val. TV3 seriale „Nuovada“.

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, kuriame jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir itin komiški nusikaltimų narpliojimai. Komiškame seriale vaidmenis kuria tokie profesionalai, kaip Arūnas Storpirštis, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Povilas Laurinkus, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė, Emilija Latėnaitė, Karina Stungytė, Ineta Stasiulytė, Josif Baliukevič ir kiti.

„Nuovada“ – pirmadieniais-antradieniais 21.00 val. per TV3!