Riebalų nusisiurbusi Neringa Šiaudikytė kartą per savaitę valgo tik agurkus be žievelių
Parašė Zaliukas· April 27 2016 14:53:22
Šio antradienio pavakarę 17.25 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomos moterys dalinsis patarimais, kokių dietų laikosi ir kokiomis priemonėmis išlaiko dailias formas.

Laidoje dainininkė Neringa Šiaudikytė pripažins, kad nuo paauglystės buvo apkūni ir niekada nesiskundė apetitu. Dainininkė pasakos, kad nuolat kovojo su svoriu ir išbandė įvairias dietas.
Neringa prisipažins, kad drastiškiausios dietos yra tos, kai žmogus tiek kovoja su savimi, kad dėl maisto galėtų ką nors nužudyti. Dainininkė mano, kad efektyviausia dieta yra sportininkų, kai atsisakoma angliavandenių. Laidoje gražuolė atskleis, kad dėl savo išvaizdos ryžosi ir operacijoms – nusisiurbė riebalus nuo pilvo ir klubų. Procedūros metu Neringa neteko apie kilogramo riebalų. Specialistų teigimu, jaunam žmogui tai yra pakankamai daug. Dabar Neringa kartą per savaitę turi iškrovos dieną, kai valgo tik agurkus be žievelės. Penkis kartus per savaitę lankosi sporto klube.

Kita laidos dalyvė modelis Simona Burbaitė pasakos, kad yra išbandžiusi daug dietų, tačiau patvirtins, kad tokių dietų metu žmogus tampa irzlus, slenka plaukai ir lūžta nagai. Pasak Simonos, tokių dietų rezultatai trumpalaikiai ir nėra sveikas gyvenimo būdas. Simona laikosi griežto režimo – valgo kas 3 valandas, visada yra pasiruošusi užkandžių ir pietų krepšelius. Gražuolė sako, kad reikia fotografuoti savo maistą, kad būtų galima matyti, ką valgai ir kokias klaidas darai. Mergina pasakos, kad dėl modelio darbo specifikos jai kartais tenka greitai sumažinti savo apimtis, todėl atsisako tam tikrų produktų – ruginės duonos ar bananų.

Natalija Martinavičienė kalbės, kad prieš 10 metų, susipažinusi su dabartiniu savo vyru Sigitu, svėrė 10 kilogramų daugiau. Būdama 159 centimetrų ūgio, kaip sako moteris, atrodė putli. Natalija išbandė daug dietų – kalorijų skaičiavimo, kopūstų sriubos ir net vieno produkto dietas. Nors Natalija pripažįsta, kad dietos neduoda ilgalaikės naudos, tačiau ji mėgsta su dietomis eksperimentuoti. Prieš kiekvieną valgymą Natalija išgeria vandens su išspausta citrina arba greipfrutų sulčių. Anot moters, tai užpildo skrandį.

Laidoje taip pat dalyvaus 137 kilogramus svėręs Aleksas, kuris papasakos, kaip per 2 mėnesius sugebėjo atsikratyti net 51 kilogramo svorio. Visą laidą apie žinomų moterų dietas ir kovą su svoriu žiūrėkite šią antradienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ 17 val. 25 min.