Naujas Akvilinos Ubartaitės įvaizdis – trumpi rožiniai plaukai
Parašė Zaliukas· May 04 2016 16:47:09
Modelis, aktorė ir diskžokėja Akvilina Ubartaitė – viena stilingiausių Lietuvos merginų iš kurios visada galima pasisemti įvaizdžio idėjų. Su savo išvaizda eksperimentuoti nebijanti Akvilina ilgus ir šviesius plaukus iškeitė į trumpų rožinių plaukų šukuoseną. Naująjį A. Ubartaitės įvaizdį jau šįvakar bus galima išvysti TV3 komiškame seriale „Rezidentai“, kur ji atliko epizodinį vaidmenį.

A. Ubartaitei buvo patikėtas iššaukiančiai apsirengusios ligoninės pacientės vaidmuo. Komiško medicinos serialo kūrėjai Akvilinai parinko atvirą seksualią suknelę, kailiu puoštus aukštakulnius ir rožinės spalvos plaukų peruką.

„Mėgstu pasvajoti apie stiliaus eksperimentus, bet, deja, negaliu visko įgyvendinti, nes modelio darbas man neleidžia kada panorėjus nusirėžti plaukus ir nusidažyti juos rožine spalva. Todėl tenka tenkintis tik perukais“, – šypsodamasi pasakojo A. Ubartaitė.

Mergina atskleidė, kad rožinis perukas buvo jos pačios, o ne serialo kūrėjų, idėja: „Šį peruką, kurį dėvėjau filmuodamasi „Rezidentuose“, neseniai parsivežiau iš Barselonos ir pamaniau, kad jis tikrai galės „suvaidinti“ seriale, nes labai derėjo prie mano personažo.“

Akvilina nuo paauglystės sėkmingai dirba modeliu ir neslepia, kad besisukant mados pasaulyje ji išsiugdė intuityvų stiliaus pojūtį. „Stiliaus idėjų semiuosi iš kelionių, blogerių ir stilistų, su kuriais tenka dirbti. Tiesiog kartais ir pačiai pavyksta intuityviai pataikyti ir apsirengti kažkaip įdomiau. Jei galėčiau, tikriausiai šiandien pat nusirėžčiau ir nusidažyčiau plaukus ryškia žalia spalva. Eksperimentuočiau į valias. Tik deja, dar teks palūkėti iki tokių ekstremalių pokyčių“, – juokėsi Akvilina.

A. Ubartaitės debiutas TV3 televizijos komiškame seriale „Rezidentai“ – jau šį, trečiadienio, vakarą, 19.30 val.

Komiškas TV3 televizijos serialas „Rezidentai“ žiūrovus nukelia į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai čia atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – rezidentai į kurioziškas situacijas įtraukia visus.

„Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!