„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė įsiamžino šelmiškoje ir viliokiškoje fotosesijoje
Parašė Zaliukas· May 10 2016 11:27:42
Viena populiariausių televizijos žurnalisčių, laidos „TV Pagalba“ žvaigždė Gerda Stiklickienė penktadienį praleido neįprastai ir turiningai.

Moteris dalyvavo įspūdingoje fotosesijoje Dariaus ir Girėno aerodrome Kaune. Pozuodama ant lėktuvo sparno Gerda atsiskleidė kaip tikra viliokė: šelmiškai žvelgė į objektyvą išskleidusi raudonai lakuotus nagučius, šypsojosi taršydama savo ilgus, banguotus plaukus.

Naujienų portalui tv3.lt G. Stiklickienė pasakojo, kad sudalyvauti fotosesijoje ją pakvietė pažįstamas kaunietis fotografas, besidomintis jachtomis, istoriniais automobiliais, sportiniais lėktuvais ir kitokia technika: „Nebuvo jokios progos, bet štai gavau tokį įdomų pasiūlymą ir sutikau. Ir viskas tą dieną buvo tiesiog tobula - ir oras, ir aplinka, ir pati fotosesija!" - džiaugėsi ji.

Nors tądien fotografavosi ir prie istorinių automobilių, ir aerodromo angare, labiausiai Gerdai įsiminė pozavimas ant lėktuvo sparno: „Tai tikrai kitokia patirtis ir kitoks jausmas“.

Visgi pati ji nėra sportinės aviacijos entuziastė ar adrenalino mėgėja: „Esu skraidžiusi, bet jei žinočiau, kad pilotas darys irties kilpą - į lėktuvą tikrai nelipčiau. Tiesą sakant, labai bijau aukščio... Turiu draugų, kurie užsiiminėja parašiutizmu ir ne kartą mane kalbino iššokti, bet negalėčiau tam pasiryžti."

Socialiniame tinkle „Facebook“ keliais fotosesijos kadrais pasidalijusi G. Stiklickienė džiaugėsi tiesiog puikiai praleista diena ir geromis emocijomis, o jau po kelių akimirkų gerbėjai ėmė žerti komplimentus „gelbėtojos“ grožiui ir žavesiui.