Vitalijus Cololo užkluptas dviprasmiškoje situacijoje
Parašė Zaliukas· May 20 2016 14:39:33
Artėjant intriguojančiam realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ staigmenų ir netikėtumų netrūksta. Mėnesio pradžioje Arūnas Valinskas sudomino lygių teisių kontrolierius savo skelbimu, kuriame ieškojo žavingos vairuotojos. Filmuojant anonsą su drabužiais į ežerą įkrito viena iš barų vadovių Gerda Stiklickienė. O dabar pasklido kalbos, kad ir kitas barų vadovas, Vitalijus Cololo jau spėjo prisidirbti – lovoje jis užtiktas su kita moterimi.

„Man visuomet patinka humoristinės, anekdotinės situacijos. Ši – viena tokių. Anonsui buvo sugalvotos anekdotinės situacijos, o vienos jų metu aš lovoje atsidūriau su Gerda, – paslaptį atskleidė ir gandus paneigė V. Cololo. – Tiesa, prodiuseriai dar norėjo, kad aš šokčiau į vandenį, bet Gerda tai atliko už mane“.

Anonsą, kuriame V. Cololo užkluptas lovoje su G. Stiklickiene, jau galima pamatyti TV3 eteryje ir internete: https://goo.gl/LhtmKI

Barų vadovu tapęs Vitalijus tikino, kad labiausiai jis bijo ne iššūkių, ne pasiutusių dalyvių ir net ne pralaimėjimo. Labiausiai bijo, kad žmonės pamatys ir kitą jo pusę.

„Per 20 metų televizijoje, pripažinkime, aš susikūriau savo įvaizdį. Esu linksmuolis, visuomet besišypsantis humoristas. O šiame šou manęs laukia visai kitas amplua – turėsiu vadovauti komandai. Todėl aš privalėsiu būti tiek linksmas, tiek ir griežtas“, – atskleidė Vitalijus. Žinomas vyras tikino, kad vadovauti jam – ne problema, mat jis turi mokytojo išsilavinimą. O mokyti ir vadovauti klasei jam teko ne vienerius metus.

Pasidomėjus, kokią strategiją naudos linksmasis Vitalijus, kad nugalėtų gražuolės gelbėtojos Gerdos komandą, jis tikino, kad didžiausias jo komandos ginklas vis tik bus humoras. „Daug galvojau apie tai, kokius kerus pasitelks Gerda. Supratau viena, kad jos auditorija bus daugiau vyriška, tad jai reikia ruoštis didelėms ir pigioms porcijoms. Mano strategija bus kitokia – privilioti kuo daugiau moterų. Todėl pas mus bus sveiki kokteiliai, mažos ir brangios salotų porcijos ir, žinoma, humoras“, – kvatojo Cololo.

Tiesa, žinomas vyras pabrėžė, kad jei jo baru susidomės vyrai, jis tikrai turės ką pasiūlyti ir jiems: „Jei moterims mes siūlysime jautrumą, vyriškumą ir azartą, tai vyrams – tiesiogines krepšinio transliacijas, keptą duoną ir alų“.

Projekto prodiuseriai jau atrinko realybės šou dalyvius – 12 talentingų, charizmatiškų, bebaimių žmonių. Jie jau netrukus susirungs dėl didžiojo prizo ir šlovės. Vasarą startuosiančiame TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvaus dvi komandos po šešis žmones. Jiems vadovaus G. Stiklickienė ir V. Cololo. Tiesiogines transliacijas ves V. Skaisgirė.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – jau greitai per TV3!