Žiūrovai rinks kultinės laidos KK2 vedėją
Parašė Zaliukas· May 20 2016 22:02:56
Šią vasarą žiūrovai turės darbo - populiariajame LNK infošou „KK2“ bręsta esminės permainos. Jau visai netrukus bus paskelbta naujos vedėjos atranka. Tuo ypač džiaugiasi ilgametis Ugnės Skonsmanaitės eterio partneris Tomas Ališauskas. Jis ne kartą įsitikino, kad bet kokios permainos, nors kartais ir labai sudėtingos, visada yra tik į naudą.

„Kartu su Ugne KK2 vedėme šešis sezonus. Ji – nuostabi partnerė: graži, protinga, šmaikšti, originali, žodžiu, ypatinga. Taigi, naujajai kandidatei bus keliami ypatingai aukšti reikalavimai“, - sako Tomas Ališauskas.

Net aštuonis sezonus legendinį infošou „KK2“ vedančiam Tomui eteryje teko dirbti kartu su Goda Sabutyte-Alijeva, Berneen ir žaviąja Ugne Skonsmanaite. Merginos keisdavosi, o Tomas likdavo.

KK2 prodiuseris Saulius Bartkus kol kas neatskleidžia, ar naujoji Tomo Ališausko partnerė visam laikui pakeis Ugnę Skonsmanaitę.

Ne vieną populiarią eterio žvaigždę atradęs prodiuseris tvirtina, kad šansų tapti naująja KK2 vedėja turi visos: ir garsios, ir visiškai nežinomos merginos. Svarbiausi reikalavimai – protas, grožis, charizma ir dvasiniai turtai.

Atranka vyks LNKGO platformoje, į kurią pretendentės galės kelti savo foto ir video. Po čia įvyksiančio balsavimo geriausios pretendentės gaus televizijos eterio, kol galiausiai sprendimą priims žiūrovai.

Naujosios „KK2“ vedėjos atrankos anketa – internete ir spaudoje jau greitai.