Intriga aiškėja: kas tapo V. Skaisgirės partneriu realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“?
Parašė Zaliukas· May 27 2016 11:22:57
Artėjančios vasaros su nekantrumu laukia kiekvienas, bet labiausiai – realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvių dvyliktukas, mat galės ne tik džiaugtis saule, bet ir turės galimybę varžytis dėl naujutėlaičio automobilio. Artėjančio TV3 realybės šou vedėja Vaida Skaisgirė taip pat turi kam ruoštis, mat jos scenos partneris taps tikru iššūkiu tiek jai, tiek ir tuzinui dalyvių.

Trečiadienį netradicinėje vietoje – Vilniaus geležinkelio stoties prieigose įkurtame bare „Peronas“ vyko įvaizdinė projekto fotosesija. Joje dalyvavo ne tik dviejų barų vadovais tapę humoristas Vitalijus Cololo ir gelbėtoja Gerda Stiklickienė, vedėja V. Skaisgirė, bet ir naujasis jos scenos partneris. Įdomu tai, kad fotosesijoje jie susitiko pirmąjį kartą.

„Apie savo būsimą scenos partnerį daug atskleisti kol kas negaliu... Pasakysiu tik tiek, kad jo humoro jausmas abejingų tikrai nepaliks“, – intrigavo Vaida.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė V. Skaisgirė televizijos laidų vedėjos amplua pasimatavo dar praėjusių metų rudenį, kartu su Andriumi Rožicku vesdama projektą „Didysis Magijos Šou“. Su Andriumi ji taip pat vedė ir iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „TV3 Ouskarai“.

Ar jos partneriu ir šį kartą taps A. Rožickas? Vaida kvatodama tikino: „Ne, šįsyk parneris tikrai naujas. Iš pradžių man buvo dėl to šiek tiek nedrąsu, bet manau, kad esu scenos profesionalė, tad susitvarkysiu su visomis man skirtomis užduotimis ir ypač su savo nauju pašėlusiu partneriu“.
Jei jūs nutuo

Projekto prodiuseriai jau atrinko realybės šou dalyvius – dvylika talentingų, charizmatiškų, bebaimių žmonių. Jie jau netrukus susirungs dėl didžiojo prizo ir šlovės. Vasarą startuosiančiame TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvaus dvi komandos po šešis žmones. Jiems vadovaus G. Stiklickienė ir V. Cololo. Tiesiogines transliacijas ves V. Skaisgirė.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – jau greitai per TV3!