„Naisių vasara. Sugrįžimas“: serialas atgimsta su nauja istorija ir garsių aktorių komanda
Parašė Zaliukas· June 03 2016 10:12:59
Jau netrukus TV3 televizijos eteryje pasirodys gerbėjų pamiltas, ypatingai atsinaujinęs serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“. Žiūrovus stebins ne tik naujas pavadinimas, bet ir būrys garsių aktorių, kurių kuriami herojai įsisuks į pasaulį sužavėjusio siužeto vingius. Pagrindinius intriguojančius vaidmenis čia kurs aktorės Aušra Štukytė, Inga Norkutė-Žvinienė ir po ilgos pertraukos į televiziją grįžtanti Jūratė Budriūnaitė- Kamrazer.

„Serialas išlaikys visas gerbėjų pamėgtas ypatybes – pozityvumą, jaukumą, tačiau tuo pačiu bus gerokai atsinaujinęs – atsiras naujų personažų, bus daugiau intrigų, meilės trikampių ir netikėtų nutikimų. Filmuodami mes lipam ant stogų ir darom daug dalykų, kurių netenka daryti kituose serialuose. Aktoriams tenka įvairūs išbandymai: reikia šokti į ledinį vandenį, plaukioti ežere ar melžti karvę“, – pasakojo serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ prodiuserė Aušra Vaitkevičienė.

Prodiuserė atskleidžia, kad filmavimo darbai intensyviai vyksta jau kurį laiką, todėl vasara serialo kūrybinei komandai prasidėjo gerokai anksčiau: „Vasara mums prasidėjo kur kas anksčiau, nes dirbti pradėjome dar gegužės pradžioje. Žydintis rapsų laukai ir parskrendantys gandrai – viskas fiksuojama mūsų filmavimo aikštelėje. Kūrybinė komanda džiaugiasi sugrįžusi į Naisius. Jau buvome pasiilgę šios vietovės ir žmonių, o jie – mūsų. Net režisierius Raimundas Banionis juokėsi: „Kas čia yra, kad visi tokie geri ir stengiasi mums padėti? Gal pasiilgo mūsų?“

A. Vaitkevičienė juokiasi, kad komanda Naisiuose jaučiasi kaip vietos gyventojai: „Žinome, kada į laukus išvažiuoja kombainai, kada sėja, kada pjauna, kur ganosi karvės ir laukiniai žirgai.“

Nuo gegužės mėnesio filmavimo aikštelėje plušantys aktoriai ir kūrybinė komanda žada, kad be pozityvumo ir jautraus santykio su gamta, TV3 vasaros sezone sužibėsiančiame seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ siužetas žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šios vasaros intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus.

Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ – jau netrukus per TV3!