Televizijos eteryje – S. Prūsaičio naujos dainos „Vasara 3016“ premjera
Parašė Zaliukas· June 05 2016 18:21:39
Itin sėkmingai vasaros sezoną pradėjusi TV3 televizija birželio sekmadienius dedikuos muzikai. Jau šį sekmadienį, birželio 5 dieną, 19.30 val. eteryje – koncertas „Viena Šeima – viena širdim!“ „Tėvo dienai skirtą koncertą ves net trys vedėjai – seneliu jau tapęs Vytaras Radzevičius, daugiavaikiu tėčiu tituluojamas Martynas Starkus ir jaunasis, nepatyręs būsimas tėvelis, laukiantis savo pirmagimio, Marijus Mikutavičius“, – intriguoja koncerto režisierius Mindaugas Meškauskas.

Visą šeimą prie ekranų subursiančioje transliacijoje žinomi vyrai dalinsis savo šeimynine patirtimi ir šmaikščiais pastebėjimais. Koncerte „Viena Šeima – viena širdim!“ savo hitus dovanos Lietuvos garsiausios scenos žvaigždės – dainininkai, „X Faktoriaus“ teisėjai Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Saulius Prūsaitis, Mantas Jankavičius, Merūnas Vitulskis, Erica Jennings, grupė „Žalvarinis“ ir kiti.

Ypatinga premjera laukia S. Prūsaičio gerbėjų. Dainininkas pirmą kartą televizijos eteryje atliks savo naują kūrinį „Vasara 3016“. Nuotaikingoje dainoje Saulius nepamiršta visų vasaros sudedamųjų dalių – saulės, jūros, pliažo, geros muzikos. Paklaustas, ar jo paties vasaros būna būtent tokios, dainininkas pritariamai linksi galva. „Vasara – kupina kvailysčių, rimtų dalykų būna mažai. Mano vasara nėra kažkuo ypatinga – juk nesu kitoks nei likusi tauta. Argi nesu matęs ar pridirbęs nesąmonių? Juk vasara Palangoje – tikras lietuvių folkloras“, – juokiasi dainininkas.

Kūrinyje „Vasara 3016“ girdimi XX a. 8-9 dešimtmetį primenantys elektroninės pop muzikos, disko elementai. „Esu labai pavargęs nuo vadinamosios šiuolaikines šokių muzikos. Aš nemoku šokti pagal ją. O tie dainoje girdimi sąskambiai iš 70-ųjų-80-ųjų palieka kur kas mažiau kompromiso klausytojui ir greičiau privercia šokti. Specialiai ieškojau tokių garsų, norėjau juos įdėti į šią dainą, nes man jie atrodo natūraliausi“, – pasakoja S. Prūsaitis.

„Vasara 3016“ televizijos eteryje pirmą kartą nuskambės šeimų šventėje – koncerte „Viena Šeima – viena širdim!“ – skatinančioje šeimoms daugiau laiko leisti kartu. Paklaustas, kaip leidžia laiką su savo šeima, dainininkas sako: „Įvairiai, kaip ir visi. Buna, kad kelias valandas praleidžiam kartu, bet prie telefonų ar kompiuterių ekranų. Einam ir į parduotuves, ir į kavines, atostogaujam. Esam paprasta lietuviška šeima“, – sako S. Prūsaitis.

S. Prūsaičio dainos „Vasara 3016“ premjera televizijoje ir kiti populiariausių dainininkų hitai, jaukus, šiltas vakaras su šeima ir šmaikščiais vedėjais – esamais ir būsimais tėčiais, jau šį sekmadienį 19.30 val. TV3 koncerte „Viena Šeima – viena širdim!“ Koncertą dovanoja „Senukai“.

„Viena Šeima – viena širdim!“ – sekmadienį 19.30 val. per TV3!