Pasaulį išmaišiusi Nijolė Pareigytė-Rukaitienė vasarą keliaus po Lietuvą
Parašė Zaliukas· June 23 2016 12:33:07
Ne vieną pasaulio žemyną apkeliavusi, aktyvų poilsį mėgstanti dainininkė, televizijos laidos „Mes pačios. Vasara“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė šią vasarą žada keliauti po Lietuvą ir gimtąjį kraštą atrasti iš naujo. Apie tai ji pasakos TV3 eteryje nuo liepos 2 dienos šeštadieniais 9.30 val.

„Skamba neįtikėtinai, tačiau neseniai savo tėvynę pamilau dar kartą. Anksčiau stengdavausi iš jos ištrūkti kuo dažniau – pamatyti kuo daugiau pasaulio kampelių, naujų valstybių ir įspūdingų kraštovaizdžių... Šiandien, keliaudama po savo šalies miestus ir miestelius, dar kartą supratau, kokia nuostabi ir išskirtinė yra Lietuva!“ – džiaugiasi laidos „Mes pačios. Vasara“ vedėja.

Iš Klaipėdos krašto kilusiai Nijolei daugiausiai vaikystės prisiminimų kelia jūra. „Iki šiol žiūriu į Neringos juostos stebuklą, rodau jį savo dukrelei ir jaučiuosi tarsi dailininko paveiksle. Tai unikalu“, – sako N. Pareigytė-Rukaitienė.

„Mes pačios. Vasara“ vedėja nostalgiškus jausmus puoselėja ir Platelių ežero apylinkėms, iš kurių yra kilusi jos mama: „Skaidrus vanduo, ryški žaluma, pievos ir nuostabūs miškai. Tokie vaizdai dar kartą primena, kaip stipriai didžiuojuosi būdama lietuvė, kaip nuoširdžiai myliu šį nuostabų kraštą.“

Jau nuo liepos 2 dienos šeštadieniais 9.30 val. TV3 naujame vasaros projekte „Mes pačios. Vasara“ Nijolė atskleis ir grožio paslapčių. „Vasara – tinkamiausias metas išbandyti šviežių daržovių veido kaukes ir šviežių vaisių kokteilius, atrasti sveikos gyvensenos paslaptis, grūdintis šaltoje Baltijos jūroje ir spėti pamatyti, kokia nuostabi mūsų Lietuva!“ – teigia N. Pareigytė-Rukaitienė, žiūrovus kviesdama kartu ne tik keliauti po Lietuvos miestus, miestelius, bet ir sportuoti bei gražintis.

Ieškoti įdomiausių krašto žmonių pasakojimų, sveikos mitybos, geros savijautos ir grožio receptų Nijolei padės charizmatiškoji sporto trenerė Rasa Vilkienė. Ji ne tik pasidalins paprastais, tačiau itin efektyviais pratimais, bet ir patars, kaip karštuoju metų laiku išlikti energingiems ir savo kūną prižiūrėti tinkamai.

Televizijos žurnalas „Mes pačios. Vasara“ žada neatrastų Lietuvos vietų, intriguojančių pasakojimų, grožio ir sveikatos puoselėjimo patarimų ir daug juoko. Dvi nuostabios moterys pasiruošusios žiūrovus užkrėsti vasariška nuotaika ir meile gyvenimui.

„Mes pačios. Vasara“ – nuo liepos 2 dienos šeštadieniais 9.30 val. per TV3!