Per LNK – nauja turkų meilės ir melo drama „Turtuolė vargšė“
Parašė Zaliukas· June 27 2016 19:27:26
Besibaigiančią dramą „Juodieji meilės deimantai“ LNK eteryje keičia naujas serialas „Turtuolė vargšė“ (Girl named Feriha). Šioje turkų dramoje pasakojama Ferihos Yilmaz – jaunos ir gražios merginos, kuri yra durininko dukra, gyvenimo istorija. Serialas bus rodomas pirmadieniais penktadieniais 14.05 val. nuo birželio 30-osios.

„Turtuolė vargšė“ yra indų dramos versija, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka viena geriausiai apmokamų Turkijos aktorių Hazal Kaya ir žiūrovams puikiai pažįstama Vahide Gordum iš „Didingojo amžiaus“.

Tai vienas sėkmingiausių Turkijos serialų, kuris rodomas visame pasaulyje, įskaitant net Indiją ir Pietų Ameriką, kuriose paprastai karaliauja vietinė produkcija.

Serialo herojė Feriha yra patraukli, talentinga ir ambicinga neturtingos šeimos atžala. Jos tėvas dirba durininku Stambulo aukštuomenės rajone. Jos motina yra namų šeimininkė. Feriha gauna didžiausią privataus universiteto stipendiją. Studijuodama Feriha apsimeta turtinga mergina, kurios pasiturintis tėvas yra šeimos patriarchas. Universitete ji sutinka gražų ir turtingą jaunuolį Emirą (aktorius Çağatay Ulusoy). Feriha meluoja apie savo gyvenimą ir šeimą, o Emiras įsimyli ją, nežinodamas tikrovės. Ji taip pat įsimyli Emirą ir tampa savo melo įkaite.

Emiras išsiaiškina, kad merginos šeima verčiasi varganai, jis sužino, kad Feriha gyvena pusrūsyje, jos tėvas durininkas, o mama – namų šeimininkė. Pasibjaurėjęs jos melu ir nusivylęs Emiras ją palieka. Tačiau nepaisant didėjančios neapykantos vienas kitam, jie įsimyli vienas kitą dar labiau.

Meilės ir melo drama „Turtuolė vargšė“ - jau nuo ketvirtadienio per LNK.