Realybės šou „2 Barai“ premjera – vakarėlis iki paryčių ir milžiniškas internautų dėmesys
Parašė Zaliukas· June 27 2016 19:32:27
Sekmadienio vakarą visus televizijos žiūrovus prie ekranų prikaustė didžioji realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjera. Projekto startas sulaukė rekordinio žiūrovų skaičiaus – nuo vakar vykusios tiesioginės transliacijos pradžios jau 50 000 tūkstančių vartotojų prie ekranų žiūrėjo naująjį realybės šou. Projekto kūrėjai intriguoja, kad šį vakarą pirmoje „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laidoje bus galima išvysti netramdomą projekto dalyvių vakarėlį, kuris užtruko iki pat paryčių.

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovams buvo pristatyti visi dvylika naujo šou dalyvių, kurie buvo padalinti į dvi komandas, po šešis žmones. Dėl pagrindinio realybės šou prizo – naujutėlaičio automobilio – kovos šeši vaikinai ir šešios merginos. Dviem dalyvių komandoms vadovauti ėmėsi Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo.

Šį vakarą, 21.00 val. TV3 televizijos žiūrovų laukia pirmoji „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje jie išvys siautulingą ir itin karštą projekto dalyvių susipažinimo vakarėlį. Realybės šou kūrėjai intriguoja, kad jau pirmoje laidoje netrūks ne tik dainių, šokių, bet ir pykčių, barnių, ir netgi nuogybių.

Realybės šou kūrėjai džiaugiasi, kad jau per pirmąją parą interneto vartotojų, kurie jungėsi tv3.lt, TV3 play ir kitas aplikacijas ir tiesiogiai stebėjo projekto premjerą bei dalyvių gyvenimą jų naujuose namuose, artėja iki 100 tūkstančių. Dalyviai iki pat projekto pabaigos bus stebimi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Vienas iš projekto „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ prodiuserių Dominykas Kubilius sako, kad tai pirmas lietuviškas projektas, kuris taip aktyviai išnaudos neribotas interneto galimybes ir socialinius tinklus: „Žiūrovams mes pateikėme ypatinga naujovę, kuri Lietuvoje bus įgyvendinta pirmą kartą – kiekvienos tiesioginės transliacijos metu tiesiai iš projekto „Facebook“ profilio į televizijos eterį bus transliuojami žiūrovų rašomi komentarai.“

Vakar vykusios pirmosios tiesioginės transliacijos metu tiesiai iš projekto „Facebook“ profilio į televizijos eterį buvo transliuojami žiūrovų rašomi komentarai. Projekto premjeros metu jų buvo sulauktas įspūdingas skaičius – daugiau nei 2000 komentarų.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3 bei visą parą naujienų ir pramogų portale tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – jau nuo birželio 26 dienos per TV3 ir tv3.lt!