Buvusias formas susigrąžinusi A. Štukytė sužibo naujoje fotosesijoje
Parašė Zaliukas· July 04 2016 16:13:48
Nuo šio, pirmadienio, vakaro, TV3 eteryje – ypatingai atsinaujinęs serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“. Pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. žiūrovų laukia ne tik intriguojantis siužetas, bet ir atsinaujinusi serialo aktorių komanda, kuri įsiamžino romantiškoje, vasara dvelkiančioje fotosesijoje.

Fotografų duetas „Fotogenijai“ – Naglis Bierancas ir Simona Bekupė – garsius aktorius įamžino Naisių miestelyje, kur ir filmuojamas gerbėjų pamiltas serialas. „Nusprendėme, kad fotosesiją reikia rengti aktoriams artimoje aplinkoje, kur gyvena jų aura ir jie galėtų jausti nuoširdų ir fainą pojūtį. Rengdami fotosesiją stengėmės nenutolti nuo serialo stilistikos, gamtos, tačiau norėjome viską pateikti kuo stilingiau, neįprasčiau nei iki šiol matydavo televizijos žiūrovai“, – kalbėjo S. Bekupė.

Švelnios, nuosaikios, romantiškos, nenuobodžios kompozicijos buvo pagrindinė fotografų dueto užduotis. Kai kitoje objektyvo pusėje tokie profesionalūs, žavūs aktoriai, kaip Inga Norkutė-Žvinienė, Aušra Štukytė, Josifas Baliukevičius, Jūratė Budriūniatė-Kamrazer ir Anicetas Gedvilas, užduotis – nesudėtinga. Fotosesijos dieną oras nežadėjo nieko gero, tačiau vos jam pasitaisius net pirmieji kadrai buvo puikūs.

„Kai važiavome į Naisius, buvo labai prastas oras, audra, bet kai nulėkėme į vietą, gavome tobulą orą su tobula šviesa. Visos aplinkybės mums padėjo padaryti šią nuostabią fotosesiją. Aktoriai ir serialo kūrybinė komanda buvo puiki, labai stengėsi mums padėti. Fotosesijos aikštelėje tvyrojo gera nuotaika, daug šypsojomės ir visa tai atsispindi rezultate“, – džiaugėsi fotografė S. Bekupė.

S. Bekupė džiaugėsi fotosesijai pasirinkta vieta – Naisių miesteliu: „Aktoriai puikiai jautėsi sau pažįstamose vietose. Miestelis ir jo apylinkės ypatingai tvarkingi. Tai tikrai kažkas tokio, ką verta pamatyti. Radome nuostabių lokacijų. Žmonės ten labai draugiški, pasiruošę padėti. Tikrai švarus, pavyzdinis kaimas, į kurį tikrai žadam grįžti.“

Nuo gegužės mėnesio filmavimo aikštelėje plušantys aktoriai ir kūrybinė komanda žada, kad be pozityvumo ir jautraus santykio su gamta, TV3 vasaros sezone sužibėsiančiame seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ istorija žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šiol intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus.

Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.