Realybės šou „2 Barai“ dalyvis J. Mocka atsidūrė ligoninėje
Parašė Zaliukas· July 11 2016 10:21:49
Populiariausiame TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tempas toks didelis, kad sustoti tenka net stipriausiems. Projekto kūrėjai šiandien pranešė, kad šou dalyvis, pasaulio čempionas Julius Mocka naktį iš ketvirtadienio į penktadienį buvo paguldytas į ligoninę.

Nors Julius savo sveikata nesiskundė, naktį netikėtai pasijautė blogai, todėl realybės šou kūrėjams teko kviesti medikus.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ viena iš prodiuserių Laura Paukštė patvirtino žinią, kad naktį pablogėjus sveikatai, Julius buvo išvežtas į ligoninę. „Šiame realybės šou tempas toks didelis, kad palūžta net stipriausi ąžuolai. Kaip ir kiekvieną dieną, taip ir šiandien visi dalyviai važiuos dirbti į barus, tačiau Julius pasiliks namuose ir ilsėsis. Nors jis ryte buvo paleistas iš ligoninės, tačiau kol kas jis jaučiasi blogai. Pamatysime kaip situacija klostysis toliau, tačiau ir kūrybinė komanda, ir dalyviai laikome kumščius, kad Julius kuo greičiau pilna jėga grįžtų į projektą“, – kalbėjo L. Paukštė.

Nors Julius šią savaitę surinko daugiausiai interneto žiūrovų balsų ir gavo specialų prizą – atpalaiduojantį masažą, deja, šia dovana dėl savo sveikatos būklės jis kol kas pasinaudoti negalės. Tačiau toks internautų dėmesys nuoširdžiai pradžiugino projekto dalyvį.

„Geras. Ačiū, chebra. Jėga, super. Ačiū labai už palaikymą, chebra. Grįšiu dar stipresnis“, – tiesiai iš ligoninės palatos kalbėjo Gerdos Stiklickienės vadovaujamos baltosios „Angelų“ komandos narys Julius.

Kas iš tiesų atsitiko Juliui ir ar jis pasirodys išlikimo kovos tiesioginėje transliacijoje žiūrovai sužinos šį sekmadienį 19.30 val. įsijungę TV3.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!