Seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ – svajonių jaunikis iš Šiaulių
Parašė Zaliukas· July 12 2016 19:20:45
Šiaulių dramos teatre vaidmenis kuriantį jaunosios kartos aktorių Anicetą Gendvilą drąsiai galima įtraukti į svajonių jaunikių sąrašą. Į televiziją užtikrintai žengiantis išvaizdus, talentingas vaikinas šią vasarą debiutuoja atsinaujinusiame seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“. Gerbėjų pamiltame ir įspūdingą auditoriją prie ekranų pritraukiančiame TV3 seriale A. Gendvilui patikėtas vienas pagrindinių vaidmenų.

Anicetas – tikras šiaulietis. Aktorius ne tik gimė šiame mieste, bet ir mokėsi estrados meno Šiaulių universitete bei patirties sėmėsi pas kurso vadovą Juozą Žibūdą. Šiauliuose užaugęs Anicetas prisipažino, kad sostinė jo nesuviliojo.

Dabar vaikinas džiaugiasi savo debiutu seriale. „Taip, tai mano debiutas. Realiai, aš jau praėjusį sezoną filmavausi „Naisių vasaroje“, bet tik keliuose epizoduose. Teatre dirbu jau trejus metus, turiu nemažai vaidmenų, todėl praktikos vaidyboje jau turiu. O televizijoje tai man pirmas rimtas darbas. Premjera, pradžia. Viskas nauja“, – šypsodamasis pasakojo aktorius.

Anicetui seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ patikėtas vienas pagrindinių – laikraščio redakcijoje dirbančio vyro – vaidmenų. Arogantišką savimylą kuriantis aktorius tikina, kad jo personažas įsivels ne į viena intriguojančią situaciją: „Jis yra, kaip aš vadinu, gražuolis-protinguolis. Savimi pasitikintis vyras, kuris žino ko nori. Labai myli moteris. Jis ne tik arogantiškas, bet ir labai slidus vaikinas. Moteris keičia itin dažnai. Na, toks tikras lovelasas, donžuanas. Jis yra visiška mano priešingybė, todėl man labai įdomu kurti šį personažą. Režisierius manęs prašė nueiti nuo savęs“.

26-erių Anicetas tikino, kad panašumų tarp jo ir personažo ieškoti neverta. Apie asmeninius santykius atvirauti nelinkęs žavus vaikinas sakė, kad į romantiškus santykius stačia galva nepuola. „Gyvenime esu visai kitoks, paprastutis. O mano personažas – gražuoliukas. Jis save be proto įsimylėjęs ir tuo mėgaujasi. Aš gyvenu visiškai kitaip. Dirbu ir tiek, mėgaujuosi savo profesija. O su moterimis, priešingai nei mano personažas, elgiuosi labai atsargiai“, – prasitarė televizijoje debiutuojantis aktorius.

Prie susigyvenusios kūrybinės komandos prisijungęs A. Gendvilas prisipažino, kad buvo priimtas šiltai: „Žinoma, kad šiek tiek sudėtinga įsilieti į jau susiformavusį kolektyvą. Nepažįsti daugumos žmonių. Jie man buvo nauji veidai. Su kai kuriais iš jų aš dirbu teatre, pavyzdžiui su Inga Norkute ir Jūrate Budriūnaite, tad palaikymas tikrai yra. Ir pastabų pasako, ir palaiko, todėl galiu sakyti, kad pritapti prie komandos nebuvo sudėtinga.“

Nors A. Gendvilas pasakoja, kad lengvai perprato savo vaidmenį ir greitai įsiliejo į kūrybinę komandą, tačiau iššūkių filmavimo aikštelėje – jau buvo. „Man dar nepasitaikė jokių didelių kuriozų ir dar neteko susidurti su rimtais iššūkiais. Kol kas tik reikėjo prieš filmavimo kamerą kelnes nusimauti, bet man tai nebuvo problema“, – juokėsi aktorius.

Be pozityvumo ir jautraus santykio su gamta, TV3 seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų laukia ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ istorija žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šiol – ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus. Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!