Į realybės šou „2 Barai“ atvykęs Viktorijos vaikinas nustebino ir ją, ir Julių
Parašė Zaliukas· July 12 2016 19:20:53
Įspūdingą auditoriją prie ekranų pritraukiančio TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ gerbėjams ne paslaptis, kad tarp dalyvių netrūksta simpatijų ir naujai užsimezgančių jausmų.

Vos įsibėgėjus šou akivaizdžiausiai savo prielankumą vienas kitam demonstravo profesionalus kovotojas Julius ir apie aktorystę svajojanti buvusi pramoginių šokių šokėja Viktorija.

Simpatijų vienas kitam neslepia ir Simona su Marijumi, o draugystė mezgėsi ir tarp jau iškritusios Aistės ir Renaldo. Tiesa, Viktorija ir Julius savo simpatijas demonstruoja drąsiausiai. Itin šilti šių dalyvių jausmai užsimezgė jau pirmąją projekto savaitę. Tiesa, Viktorija neslėpė, bet ir atvirai neafišavo, kad namuose jos laukia draugas.

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. per TV3 – intriguojanti „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje žiūrovai išvys Viktorijos ir jos netikėtai aplankyti užsukusio draugo susitikimą. „Į realybės šou išėjau, nes mes su draugu sutarėme, kad abiems reikia siekti savo tikslų“, – šį vakarą dienoraščio laidoje pasakos Viktorija. Mergina uždaro interviu laidos kūrėjams metu prisipažins gyvenanti šia diena ir nieko neplanuojanti. Ji neneigs, kad su savo komandos nariu Juliumi tapo artimesni, nei su kitais dalyviais, tačiau pasak jos, tarp jų – nieko daugiau, nei abipusė simpatija.

Vienu šou favoritų laikomas mišrių kovų KOK pasaulio čempionas Julius savo simpatijų Viktorijai neslėpė ir į klausimus apie naujai užgimusius jausmus visuomet atsakinėjo atvirai. „Jo, mes pora, mylime vienas kitą. Tiksliau ji mane myli, aš dar bandau priprasti“, – juokdamasis anksčiau intrigavo humoro nestokojantis vaikinas.

Iki šiol Viktorijos baruose nelankęs, baltosios „Angelų“ komandos narės draugas savo pasirodymu, greitkelyje Klaipėda-Kaunas įkurtame bare nustebino ne tik pačią Viktoriją, bet ir Julių.

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. TV3 televizijos žiūrovų laukia intriguojanti „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje paaiškės, apie ką susitikusi su mylimuoju kalbėjosi Viktorija ir, kokios emocijos tarp dalyvių tvyrojo po šio netikėto pasimatymo.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt