Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ naujokė Vilma rezga sąmokslą?
Parašė Zaliukas· July 18 2016 21:19:14
Žiūrimiausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ trečioje išlikimo kovoje pergale džiaugėsi projekto gražuoliukas, visų merginų numylėtinis Žygis. Daugiau nei dviguba balsų persvara Žygis aplenkė profesionalų barmeną, save „šlykštuku“ vadinusį Aurimą, kuris ir paliko projektą. Šį, pirmadienio, vakarą 21.00 val. televizijos žiūrovų laukia intriguojanti projekto laida, kurioje apie kuriamas žaidimo dalyvių strategijas prasitars projekto naujokė Vilma.

Vakar ant „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ karštųjų kėdžių antrą savaitę iš eilės sėdo Vitalijaus Cololo juodosios „velnių“ komandos nariai – daugiausiai minusų iš savo komandos gavęs Aurimas ir realybės šou „dainorėlis“ Žygis. Tarp šių dalyvių praėjusią savaitę buvo kilęs konfliktas, kurį vyrai išsiaiškino išlikimo kovoje.

Žiūrovai nusprendė, kad projektą palikti turi Aurimas: savo simpatijas jie išreiškė Žygiui, kuris surinko 18 980 balsų, o Aurimas gavo vos 8638 balsus.

„Skambinsiu draugei, paskambinsiu į darbą, gal dar dirba kas nors. Gal dar užsuksiu į darbą. Negaliu be darbo gyventi. Fsio, viskas, nesibučiuoju, čia nereikia ašarų lieti. Viską parašiau laiške, viską suprasite“, – po išlikimo kovos atsisveikindamas sakė Aurimas.

Tiesioginėje transliacijoje taip pat buvo aptartos ir daugiausiai dėmesio šią savaitę sulaukusios Juliaus ir Viktorijos simpatijos. Internautų favorite tapusi mergina buvo apdovanota romantišku pasijodinėjimu žirgais į kurį kartu pasikvietė ir Julių.

O šį, pirmadienio, vakarą 21.00 val. – nauja „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje – neįprastai trumpas Aurimo ir kitų projekto barmenų atsisveikinimas. Kodėl nė vienas projekto dalyvis neliejo ašarų ir nedovanojo jam nuoširdžių apkabinimų?

Kūrėjai intriguoja, kad juodųjų „velnių“ komandoje po vakar vykusios išlikimo kovos jaučiamas dar didesnis susiskaldymas. Realybės šou naujokė Vilma imsis kurti žaidimo strategijas, nukreiptas prieš Žygį ir Ernestą.

„Prieš Žygį, prieš Ernestą, tai aišku, kad strateguosiu“, – šį vakarą intriguos dar tik savaitę projekte esanti pardavimų vadybininkė iš Vilniaus Vilma.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!