Realybės šou „2 Barai“ dalyvės užsimojo tapti serialo aktorėmis
Parašė Zaliukas· July 22 2016 22:51:35
Kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrėjai įnirtingai ruošiasi jau devintajam sezonui ir ieško naujos herojės. TV3 serialo kūrybinė komanda suorganizavo specialią atranką realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvėms. Merginų ketvertukas nusifilmavo trumpuose filmukuose, kuriuose kiekviena įkūnijo būsimą serialo heroję – būrėją. Nugalėtojos laukia vaidmuo seriale.

Realybės šou dalyviai ne tik kiekvieną dieną pluša greitkelyje Kaunas-Klaipėda įkurtuose baruose, bet ir atlieka įvairias užduotis, dalyvauja linksmose atrakcijose. Projekto vaikinai – Žygis, Julius ir Renaldas – išlikimo kovose jau turėjo progą pademonstruoti savo balsus. Dabar – merginų eilė.

„Vyksta intensyvūs filmavimo darbai, seriale vis daugėja naujų ir itin juokingų situacijų, vyksta naujos istorijos, nuotykiai, todėl ir kilo idėja rasti televizijoje dar nematytą veidą. Žiūrėdama realybės šou „2 Barai“ pamačiau kokių žavių ir charizmatiškų merginų ten yra. O mums visuomet reikia naujų ir įdomių veidų, tad pasitarę su kūrybine komanda nusprendėme: „Kodėl gi nedavus šanso toms žavioms merginoms?“ – apie konkurso idėją asakojo „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė Agnieška Giedrikienė.

Kaip Ernestai, Simonai, Vilmai ir Viktorijai sekėsi įsijausti į intriguojantį naujos serialo herojės vaidmenį jau galima pamatyti internete: http://bit.ly/29PZEd2.

Kuri realybės šou dalyvė verta tapti populiariausio lietuviško serialo aktore, spręs tik žiūrovai, balsuodami internete. Portalo 2barai.lt daugiausiai lankytojų balsų sulaukusi barmenė savo aktorinius sugebėjimus išmėgins „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje. Merginoms labai svarbi žiūrovų nuomonė ir palaikymas. Už geriausiai pasirodžiusią dalyvę galima balsuoti jau dabar 2barai.lt.

Viena realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvė savęs šiame konkurse išbandyti nepanoro – ji atsisakė filmuotis atrankoje. Tyli, nuo kitų dalyvių atsiskyrusi Sigita interviu metu prisipažino, kad būdama projekte ne tik neranda bendros kalbos su kitomis merginomis, bet ir, kad labai pasiilgo savo vyro. Gražuolė jau ne kartą parodė, kad jos nuotaikos keičiasi itin dažnai, o aplinkinių dėmesiu ji nėra pratusi dalintis su konkurentėmis.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt