„2 Barai“ kaimietuku pramintas Renaldas liejo ašaras dėl projektą palikusios gražuolės Sigitos
Parašė Zaliukas· August 05 2016 00:41:56
Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo jau penktąją realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ išlikimo kovą, po kurios su projektu atsisveikino projekto gražuolė Sigita. Ją beveik dviguba balsų persvara įveikė jau trečią kartą ant karštosios kedės sėdėjusi Simona. Pasibaigus dramatiškai išlikimo kovai ašarų netramdė bene nuoširdžiausias projekto dalyvis, statybininkas iš Lazdijų rajono Renaldas.

Vakar vykusioje žiūrimiausio realybės šou tiesioginėje išlikimo kovoje ant karštosios kėdės šalia Sigitos sėdėjo Simona. Permainingu charakteriu garsėjančią merginą galima vadinti tikra karštųjų kėdžių senbuve, mat ji jau trečią kartą dalyvavo išlikimo kovoje. Susumavus telefonu ir internetu balsavusių žiūrovų balsus transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palikti turi Sigita.

Šį, pirmadienio, vakarą 21.00 val. TV3 žiūrovų laukia jautri „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje liesis nesuvaidintos ir nuoširdžios kaimietuko Renaldo ašaros. Vaikinas prisipažins, kad Sigita šiame projekte buvo vienintelė jo draugė, todėl jos iškritimas, jam itin skaudus.

„Realiai, tai taip – tai skaudžiausias iškritimas. Kitų taip nebuvo gaila. Labiausiai gaila, kad iškrito Sigita. Ir gavosi taip, kad nuotaika „biški“ pagedo. Ne paslaptis, kad ir tų ašarų buvo, ką čia jau slėpsi? Kaip čia pasakyti... emocijos daugiau suveikė, taip ir gavosi“, - kalbėjo Renaldas.

Vienu nuoširdžiausiu projekto dalyviu laikomas Renaldas neslepia, kad išbuvus daugiau nei mėnesį projekte, jaučiamas nuovargis, tačiau vaikinas tikina namo nenorintis ir kovosiantis iki galo: „Negaliu sakyti, kad labai pavargau, tiesiog būna kartais jaučiasi ir nuovargis nuo darbo, ir nuo aplinkinių žmonių. Bet tikrai nėra taip, kad pavargau ir noriu namo, nes namo tikrai nesinori!“

Realybės šou prodiuseriai intriguoja, kad šį vakarą ryškiausioje projekto meilės istorijoje bus sudėti visi taškai. Ar Viktorija ir Julius pagaliau pripažins vienas kitam jaučiantys stiprius jausmus? Ar dėl iškritusios Sigitos vienintelis ašaras lies Renaldas? Ar Marijus atsiprašys Simonos už išdavystę? Visi atsakymai – jau šį vakarą 21.00 val. realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ per TV3.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!