Pamiršę filmavimo kameras ir mikrofonus „2 Barai“ dalyviai pasidavė nevaldomai aistrai?
Parašė Zaliukas· August 09 2016 22:42:07
Po dienos darbų dviejuose greitkelyje Kaunas-Klaipėda įsikūrusiuose baruose populiariausio TV3 vasaros projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai neskuba miegoti. Atsipalaidavę barmenai vienas kitam prisipažįsta meilėje, atvirauja, bučiuojasi ir net miega po viena antklode. Drąsiausiai savo jausmus vienas kitam demonstruoja Marijus ir Simona. Pirmadienio naktį prabangiuose apartamentuose romantiškai laiką leidusi porelė, rodos, viską pamiršo ir pasidavė nevaldomai aistrai.

Šį, antradienio, vakarą 21.00 val. per TV3 – ypatingai karšta „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje sprogs tikras aistrų užtaisas. Praėjusios savaitės lydere tapusiai Simonai sekmadienį buvo įteikta ypatinga dovana – romantiška naktis pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“ VIP apartamentuose.

Tiesa, šia dovana mergina galėjo pasinaudoti tik su sąlyga, jog kartu pasikvies ir realybės šou jos vyru vadinamą Marijų.

Prieš kelias savaites pirmą kartą viešai prie filmavimo kamerų pasibučiavusi saldžioji porelė savo santykius vėliau perkėlė ir po antklode. Pirmadienio naktį romantiškai laiką leidę Simona ir Marijus užminė tikrą mįslę. Nors naktiniame pasimatyme jų nefilmavo kameros, tačiau įjungti mikrofonai įrašė plika ausimi girdimus aistringus dūsavimus.

Išgirsusi klausimus, ar pora „nuėjo iki galo“, Simona bandė išsisukti nuo atsakymo ir neigė su vaikinu turėjusi intymių santykių: „Niekas nevyksta, mes esame tiesiog labai geri draugai, artimai bendraujame, bet jokia meile tikrai nekvepia, kaip dauguma galvoja. Aš ir Marius žinom, kaip yra iš tikrųjų – koks tas mūsų statusas ir dėl to nesukam galvos.“

Tačiau mikrofonų, kuriuos realybės šou dalyviai nusiimti gali tik eidami miegoti, įrašyti garsai byloja ką kita. Ar po daugiau nei mėnesį trukusio flirtavimo, Marijus ir Simona romantiško pasimatymo metu intymiai leido laiką?

Kaip viską paaiškins drąsieji realybės šou dalyviai ir kaip toliau rutuliosis jų santykiai? Visi atsakymai – jau šį vakarą 21.00 val. realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ per TV3.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!