Paaiškėjo, kas susigrums skandalingo realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ finale
Parašė Zaliukas· August 22 2016 12:34:46
Šįvakar populiariausio TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginiame eteryje įvyko priešpaskutinė išlikimo kova. Likus vos savaitei iki didžiojo šou finalo, aštuntojoje išlikimo kovoje su projektu turėjo atsisveikinti net dvi dalyvės.

Po nuožmios kovos, kuri sulaukė rekordinio žiūrovų balsų skaičiaus, projektą paliko penktą kartą ant karštosios kėdės sėdėjusi Simona ir meilę projekte atradusi Viktorija, o antrojo finalisto vietą užėmė pasaulio mišrių kovų KOK čempionas Julius.

Artėjant finalui jau antrą sekmadienį iš eilės ant karštųjų kėdžių sėdo ne du, o trys barmenai. Projekte liko tik stipriausi todėl, nuo pat pirmųjų tiesioginio eterio minučių užvirė tikra kova, kuri sulaukė rekordinio žiūrovų balsų skaičiaus. Išlikimo kovoje grūmėsi mažiausiai apyvartos baruose surinkusi, išlikimo kovų terminatoriumi praminta Simona, šią savaitę buvusių kolegų skaudžius minusus surinkusi Viktorija ir jos mylimuoju projekte tapęs Julius.

Šią savaitę įvykusiame paskutiniame pliusų ir minusų vakare, buvę projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai tarė lemiamą balsą ir balsuodami nulėmė, kas kas keliaus ant karštųjų kėdžių. Jie vienbalsiai pliusus sudėjo į projekto finalą patekusiam statybininkui iš Lazdijų rajono Renaldui, o savo minusus skyrė buvusiai šokėjai Viktorijai. Buvę projekto dalyviai merginai negailėjo piktų žodžių, apkaltino barmenę veidmainyste ir tikino, kad finalą ji pasiekė tik Juliaus dėka.

Kaip tikras džentelmenas, savo mylimąją tiesioginio eterio metu stojo ginti pasaulio mišrių kovu KOK čempionas Julius. „Aš esu kovotojas ir mėgstu kovoti iki galo, todėl prašau palaikyti mane ir padėti pasiekti tikslą. Be to, jei likčiau dar savaitei, šitai dviveidžių gyvačių lizdui su mėlynomis maikėmis nebūtų smagu“, - rimtai tiesioginės transliacijos metu apie buvusius kolegas kalbėjo Julius.

Šįvakar vykusioje tiesioginėje išlikimo kovoje dalyvavo ir mėlynus marškinėlius su savo vardais vilkėję buvę projekto dalyviai, kurie toliau teigė, kad Viktorija nėra verta finalo. Atkakliausiai savo nuomonę gynė praėjusį sekmadienį iš projekto iškritęs gražuoliukas Žygis. Vaikinas tikino, kad finale turi būti Simona.

„Ji kaip ir gavo vadinamą klyčką terminatoriaus. Kiek išmesta žmonių, kiek sėdėta ant kėdžių. Tik mesti ir mesti jai dalyvius. Aš patenkintas dėl to, kad mano favoritai yra Renaldas ir Simona. Vienas jų jau sėdi finale ir tikiuosi, kad kitas irgi ten bus“, - tiesioginio eterio metu kalbėjo Žygis.

Tačiau aštuntoji realybės šou išlikimo kova pateikė tikrų staigmenų ir susumavus telefonu ir internetu balsavusių žiūrovų balsus, transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palikti turi nenugalima laikyta Simona ir Viktorija. Pirmą kartą ant karštosios kėdės sėdėjęs Julius triumfavo ir pateko į projekto finalą, kuriame jis susigrums su Renaldu.

Aštuntoji realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ išlikimo kova sulaukė rekordinio žiūrovų dėmesio ir jų balsų skaičiaus. Šį vakarą televizijos ir interneto žiūrovai balsavo net 75 509 kartų, o vakaro nugalėtojas Julius sulaukė 30 030 palaikymo balsų.