Naujajame TV3 sezone Alfas Ivanauskas demonstruos triukus
Parašė Zaliukas· August 22 2016 12:38:35
Virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas naujajame TV3 televizijos sezone pristato visai šeimai skirtą laidą „Kulinariniai triukai“. Pats Alfas juokiasi, kad šįkart jam, kaip vedėjui, teko įgyvendinti didžiausią triuką – vos per vieną akimirką jis tapo tikru daugiavaikiu tėčiu. Nuo šiol Alfui kompaniją kiekvienoje laidoje, be jau visiems pažįstamo kolegos Lino, palaikys net devyni jaunieji virtuvės mitų griovėjai.

„Neabejoju, kad visi tėveliai žino, kiek šurmulio gali sukurti keli vaikai, o įsivaizduokite, ką gali nuveikti devyni! Kartais per filmavimus atrodė, kad VMG studija sprogs nuo šitos milžiniškos vaikų energijos. Svarbiausia, kad visi vaikai į laidą atėjo su savo įnoriais: kažko nevalgo, kažko apskritai nemėgsta... Filmuojant kiekvieną laidą buvo didelis iššūkis sugalvoti patiekalus“, – pasakoja premjeros „Kulinariniai triukai“ kūrėjas.

Pasak jo, vaikai yra pati nuoširdžiausia vertinimo komisija. Jie tikrai nepatylės, jei manys, kad valgis yra per sūrus ar trūksta... pipirų. Su vaikų vertinimo pasekmėmis kaskart susidurs kitas laidos vedėjas Linas, kuriam mažieji virtuvės mitų griovėjai jau pateikė ne vieną išbandymą.

„Ne veltui laidos pavadinime yra žodis triukai, – sako Alfas. – Žmonėms dažnai atrodo, kad virtuvės šefas yra tarsi magas, kuris stebuklingai greitai darbuojasi peiliu ir sugeba vos per kelias minutes sukurti stebuklą. Nusprendėme, kad atėjo metas žiūrovams parodyti, kaip, praleidžiant mažiau laiko virtuvėje, pasiekti stulbinamą rezultatą. Taigi, su laidos kūrybine komanda kaskart atskleisime triukų, kurie palengvins jūsų buitį ir suteiks naujų spalvų patiekalams.“

Be to, Alfas intriguoja, kad pirmą kartą televizijos istorijoje kulinarinėje laidoje dalyvaujantiems svečiams nebus leidžiama gaminti ir net ragauti. „Norėjome sugriauti tam tikrus nusistovėjusius kulinarinių laidų stereotipus. Ar mums pavyko tai padaryti, pamatysite jau netrukus“, – šypsosi A. Ivanauskas, savo virtuvėje įrengęs tikrą laboratoriją, kurioje visą sezoną vyks smagiausi eksperimentai ir rimčiausi bandymai.

Mitų griovėjai patikrins viską. Ar tikrai baklažaną reikia sūdyti, o gal yra produktų, kuriuos galima vartoti ir pasibaigus galiojimo laikui? Kodėl keptuvę geriau palikti neplautą ir ar iš tiesų kopūstas naudingas sveikatai?

„Gamindami susiduriame su pačiomis įvairiausiomis situacijomis. Pagalvokite, kiek daug klausimų kyla, o apie kiek dalykų net nesusimąstome. Rengiant laidą vienas pagrindinių tikslų ir buvo – atsakyti į visus klausimus. Todėl kiekvienoje laidoje svečiuosis medikas, kuris padės tai padaryti“, – žada A. Ivanauskas, kuriam „Kulinariniai triukai“ bus jau septintoji autorinė kulinarinė laida.

„Kulinariniai triukai“ – nuo rugsėjo 4 dienos sekmadieniais 9.00 val. per TV3!