Naujame TV3 seriale – meilės paieškos tarp Italijos ir Meksikos
Parašė Zaliukas· August 26 2016 20:18:58
Fiorela – jauna, bet nelaiminga italė, dar vaikystėje praradusi mamą, turinti dirbti už tris. Ji – savo sesers Džianos, sergančios širdies liga, slaugytoja ir paskutines gyvenimo dienas skaičiuojančio tėvo slaugytoja. Mergina nuo ryto iki vakaro dirba valytoja, bet pinigų vis tiek nepakanka. Užgesus tėvo gyvybei, Fiorela gauna laišką iš jo draugo, gyvenančio Meksijoje. Turtingas šešiadešimtmetis atsiunčia ir savo jaunystės nuotrauką su pasiūlymu tekėti...

Trokšdama laimės ir linkėdama sveikatos sesei, herojė nusprendžia palikti Italiją ir laimės ieškoti Meksikoje. Taip prasideda naujo TV3 serialo „Meilė itališkai“ (Muchacha italiana viene a casarse) intriguojanti istorija, kurią žiūrovai galės stebėti jau nuo kitos savaitės, rugpjūčio 29-osios, darbo dienomis 15.30 val.

Kuo baigsis seserų viešnagė Meksikoje? Ar joms pavyks čia surasti savo laimę, o gal likimo keliai ir vėl parves į Italiją? Dar įdomiau – ar Fiorelai pasiseks surasti išsvajotą jaunikį?

Nuostabios gamtos ir architektūros apsuptyje Meksikos sostinėje Meksike ir Italijos miestuose – Maratėjoje bei Neapolyje filmuota telenovelė privers įsimylėti pagrindinius personažus kuriančius aktorius.

Livia Brito – Kuboje gimusi nuostabaus grožio meksikiečių aktorė ir modelis, išgarsėjusi savo vaidmeniu melodramoje „Meilės triumfas“. Jose Ron – meksikiečių televizijos aktorius, sukūręs daugybę vaidmenų Lotynų Amerikos melodramose. Kokie ryšiai sies šių aktorių kuriamus herojus, TV3 žiūrovai sužinos jau nuo kitos savaitės darbo dienomis 15.30 val.

Serialo „Meilė itališkai“ anonsų garso takelyje skamba realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėjos, „TV Pagalbos“ gelbėtojos, dainininkės Gerdos Stiklickienės balsas – jos naujausios dainos „Eisiu toliau“ motyvai.

„Meilė itališkai“ – darbo dienomis 15.30 val. per TV3!