Merginų grupės „Vyšnios“ narė S. Navickaitė tapo kultinio serialo aktore
Parašė Zaliukas· September 16 2016 23:47:12
Grupės „Vyšnios“ narė Sandra Navickaitė ne tik dainuoja, bet ir užsiima aktoryste. Kone visuose lietuviškuose serialuose epizodinius vaidmenis sukūrusi dainininkė, pagaliau sulaukė ir didesnio vaidmens. Mergina prisijungė prie TV3 kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ komandos: jai patikėtas aikštingos milijonieriaus dukros vaidmuo.

Šiaulių universitete mergina įgijo aktorystės profesiją, o šiuo metu gilinasi į Teatro pedagogikos magistrantūros studijas. Nors S. Navickaitė yra sukūrusi ne vieną epizodinį vaidmenį ir nusifilmavusi režisieriaus Andriaus Blaževičiaus filme, tačiau debiutas „Moterys meluoja geriau“ – jai ypatingas.

„Tai pirmas mano rimtas vaidmuo. Iki šiol turbūt perėjau visus lietuviškus serialus ir ten suvaidinau epizodinius vaidmenis. Juokingiausia, kad dažniausiai tekdavo vaidinti seselę. Taip pat esu beveik prieš metus nusifilmavusi jaunosios kartos režisieriaus A. Blaževičiaus ilgametražiame filme. Ten vaidinau dainininkę“, – apie aktorystės vaisius pasakojo atlikėja.

S. Navickaitė tikina, kad TV3 serialo filmavimo aikštelėje jaučiasi kaip draugų kompanijoje: „Taip sutapo, kad beveik visi kolegos seriale – mano pažįstami. Tenka vaidinti ne tik su savo geriausia drauge realiame gyvenime Aiste (grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė – redakt. past.), kita drauge – aktore Justina Žiogaite, bet ir su dėstytoja Brigita Arsobaite. Visi savi.“

Tiesa, be aktorystės ir muzikos, Sandra savo karjeroje neišvengė ir skandalų: įsiamžino keliose itin seksualiose fotosesijoje, ne kartą apsinuogino prieš fotografo objektyvą, viešai didžiavosi savo apvalumais.

„Kadangi dainuoju pop grupėje, tai buvo visko. Dabar kai ko aš gal ir nebedaryčiau. Bet yra buvę ir skandalų, įvairių piarų. Bet po truputį iš to išaugome“, – prisipažino S. Navickaitė.

Sandra tikina, kad ši vasara grupei „Vyšnios“ buvo itin sėkminga – surengta kaip niekada daug pasirodymų. Bet paklausta, ar galėtų dėl aktorystės atsisakyti dainininkės karjeros, mergina neabejoja: „Man tikrai mielesnė vaidyba. O dainavimas... Mes niekada neprisistatome, kaip dainininkės. Tiesiog, tai natūraliai įvykęs procesas. Man tai, kaip papildoma, užklasinė veikla. Jei reikėtų rinktis, be abejo, rinkčiausi aktorystę.“

S. Navickaitės debiutas seriale „Moterys meluoja geriau“ – šį, ketvirtadienio, vakarą 21.00 val. per TV3.

Devintą sezoną skaičiuojantis „Moterys meluoja geriau“ pateiks malonių staigmenų: laukia intriguojantis siužetas, kvatoti priversiantys herojų nuotykiai, o svarbiausia – scenarijaus vingiai į televizijos ekranus sugrąžins žiūrovų pamėgtus personažus. Naujasis sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Prie serialo vairo stojo net du itin talentingi režisieriai – Mykolas Vildžiūnas ir Andrius Žiūrauskas, o prie „Moterys meluoja geriau“ aktorių komandos prisijungė Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė, Dainius Kazlauskas, Brigita Arsobaitė, Kristina Andrejauskaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti.

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. TV3!