Aktorė Gintarė Latvėnaitė: „Jaučiuosi lyg per savo tikras vestuves“
Parašė Zaliukas· September 16 2016 23:57:02
Naujas BTV serialo „Visi vyrai – kiaulės...“ sezonas prasidės vestuvėmis. Todėl serialą kurianti kompanija VRS kūrybinė grupė naująjį sezoną pradeda itin dideliais bei sudėtingais filmavimais. Jei kada teko susidurti su vestuvių planavimu, tuomet kuo puikiausiai suprasite, kiek darbo ir pasiruošimo prireikė šioms scenoms nufilmuoti. Viską teko padaryti nuo kostiumų iki šventinės atmosferos sukūrimo, todėl komanda vestuvėms pradėjo ruoštis jau vasaros pradžioje.

„Iš tiesų pasijautėme lyg organizuotume tikras vestuves“, - juokėsi serialo režisierius Mantas Verbiejus. Tačiau ne paslaptis, jog pasiruošimas pareikalavo daugiau darbo nei tikros vestuvės. Juk reikia suorganizuoti ne tik šventę, bet ir suderinti filmavimo laikus bei į vieną vietą suburti visus serialo aktorius.

Filmavimo metu netrūko daug juoko ir nuotykių, o ir pati ceremonija tęsėsi net dvi dienas. Kai į aikštelę susirenka tokia gausa aktorių, nenuostabu, jog filmavimai tampa ne tik įdomesni, tačiau ir gerokai sudėtingesni. Taigi, nesklandumai taip pat buvo neišvengiami. Pavyzdžiui, aktorius Leonardas Pobedonoscevas nespėjo parskristi į vestuves iš Balio, tad nufilmuoti scenas per vieną dieną tapo nebeįmanoma. Šventę teko organizuoti du kartus. „Labai simboliška – antras sezonas ir dvejos vestuvės“, - dalijosi pamąstymais serialo prodiuseriai.

Aktorė Gintarė Latvėnaitė (seriale atliekanti Godos vaidmenį) juokėsi: „Jaučiuosi lyg per savo tikras vestuves.“ O pamergės Toma Vaškevičiūtė (seriale Agnė) ir Agnė Šataitė (seriale Elena) neslėpė džiaugsmo po ilgos pertraukos galėdamos vėl susitikti filmavimo aikštelėje. Tuo metu aktorius Audrius Bružas (atliekantis Martyno vaidmenį) džiaugėsi, kad filmavimuose galėjo pasijusti lyg tikrose vestuvėse. „Smagu, kad stalai nukrauti vaišėmis“, - juokavo jis ir kilnojo nealkoholinio šampano taures. Pačiuose filmavimuose dalyvavo ir gausus būrys svečių, filmuotis panorusių žiūrovų.

Tačiau visų netikėtumui, vestuvės klostėsi kiek neįprastai. Nuotykius kita linkme pasuko naujas serialo herojus. Kas jis? Visa tai išvysite jau visai netrukus naujame „Visi vyrai – kiaulės...“ sezone pirmadieniais - trečiadieniais 20.30 val. per BTV nuo spalio 3-osios.