Realybės šou „IššŪKIS kaime“ ves vyriškas vedėjų duetas
Parašė Zaliukas· September 27 2016 18:33:38
Jau nuo spalio 8-osios šeštadienio vakarais 19.30 val. TV3 televizijos eteryje – realybės šou „IššŪKIS kaime“, kur dešimt bebaimių dalyvių patogų miesto gyvenimą iškeis į kaimo kasdienybę. Projekto kūrėjai intriguoja, kad dalyvių lauks ir sunkūs fiziniai darbai, ir įvairios rungtys, ir linksmos vakaronės. Žiūrovus stebins netikėtas vyriškas vedėjų duetas.
Humoristui ir žinomam televizijos laidų vedėjui Vitalijui Cololo naujame realybės šou kompaniją palaikys ne kuri nors žavinga dama, o... visus ūkio darbus puikiai išmanantis, Šakių rajone įsikūrusios Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovas Jonas Pranaitis. Jo vadovaujamame ūkyje dažnai darbuosis šou dalyviai.

Anot televizijoje debiutuosiančio vyro, „IššŪKIS kaime“ dalyvių lauks daug ir įvairių užduočių, kurios pareikalaus fizinio pasirengimo ir gudrumo. „Ir gyvulius prižiūrės, ir grūdus kratys, ir prie statybų dirbs, planuos, žolę, šieną grėbs – tikrai labai daug visko darys. Bus visko. Manau, kad kai kurie tikrai pirmą kartą laikys grėblį rankose“, – atskleidė J. Pranaitis.
Kadaise nuo Lukšių kolūkio brigadininko pareigų pradėjęs, dabar žemės ūkio bendrovei vadovaujantis J. Pranaitis juokėsi, kad imtis visiškai jam naujos veiklos – televizijos projekto vedimo, paskatino kolegų pasitikėjimas ir palaikymas.
„Kadangi projekto pagrindinis rėmėjas yra „Linas Agro Group“, o mūsų ūkis jam priklauso, tai mūsų akcininkai manim pasitikėjo ir man yra didelė garbė atstovauti mūsų kompaniją. Iš pradžių negalvojau, kad tapsiu vedėju, maniau, tik darbus paskirstysiu, paskui pasirodė, kad viskas daug rimčiau“, – juokėsi vyras.
Trečią dešimtmetį Lukšių ūkiui vadovaujantis J. Pranaitis pasakoja, kad naujos pareigos projekte jį džiugina: „Na, aš pripratęs dirbti su žmonėmis, daug metų su jais dirbu. Teksto nesimokiau nė karto, jau keliuose įvykusiuose filmavimuose man režisieriai pasakydavo, apie ką turime šnekėti ir aš kažkaip ekspromtu šnekėjau. O su žurnalistais man darbe gana daug kartų yra tekę ir prieš kameras kalbėti, jaunystėj esu daug kur dalyvavęs – tai čia man ne naujiena.“
Ūkio darbus puikiai išmanantis vyras prisipažino, kad jau nuo vaikystės savęs niekur kitur nematė. „Šitą pasirinkimą padariau jau labai seniai – prieš 40 metų. Gimiau ir augau kaime, mano tėvai abu dirbo tuo laiku kolūkyje – tėtis traktorininku, o mama karvių melžėja. Visą laiką sukausi tam ūkio darbų rate. Kažkaip savęs neįsivaizdavau kitur, nei žemės ūkyje – taip savaime gavosi“, – pasakojo J. Pranaitis.

Gal ūkio bendrovės vadovą suvilios televizija ir ūkininkavimą jis iškeis į žydruosius ekranus? „Oi, ne. Aš be žemės – niekaip“, – juokdamasis tikino vyras.

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

„IššŪKIS kaime“ – nuo spalio 8 d. šeštadieniais 19.30 val. per TV3!