Pasaulį užkariavusiai „Manekenų iššūkio“ manijai pasidavė ir serialo „Rezidentai“ aktoriai
Parašė Zaliukas· November 18 2016 22:56:11
Už Atlanto prasidėjusi ir visą pasaulį užvaldžiusi „Manekenų iššūkio“ manija neaplenkė ir Lietuvos. Šį iššūkį atliko netrukus į eterį sugrįšiančio komiško TV3 medicinos serialo „Rezidentai“ aktoriai. Čia pat filmavimo aikštelėje jie nusprendė atsipūsti ir nufilmavo šmaikštų video, kuriame aktoriai ir visa kūrybinė komanda sustingsta ir negali sujudėti, kad atrodytų kaip manekenai.

Šiai pasaulyje plintančiai madai Lietuvoje pasidavė ir neįprastą iššūkį jau įgyvendino „Lietuvos ryto“ krepšininkai, radijo stoties „Power Hit Radio“ komanda kartu su TV3 žinių kūrybine komanda ir televizijos kolektyvu. Šio iššūkio esmė – įsiamžinti visiškai sustingus savo kasdienėje veikloje.

Iš TV3 žinių orų pranešėjo ir meteorologo Naglio Šulijos „Manekenų iššūkį“ gavę „Rezidentai“, jo ėmėsi su džiaugsmu. Pačiame darbų įkarštyje, filmavimo aikštelėje, kuri įsikūrusi vienoje sostinės klinikoje, serialo režisierius ir aktorius Ramūnas Rudokas, aktoriai Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobževskis, Saulius Baltrūnas ir visa kūrybinė komanda, kuri dirba ne tik kadre, bet ir už kadro, sustingo ir pademonstravo tikrus manekenus. Šį iššūkį R. Rudokas toliau perdavė TV3 humoro pokalbių laidai „Gero vakaro šou“.

„Manekenų iššūkį“ jau yra atlikusios tokios žvaigždės, kaip garsiojo Kardashian’ų klano atstovo Robo Kardashiano sužadėtinė Blac Chyna, jauna moteris „Manekenų iššūkį“ nufilmavo gimdymo palatoje, NBA čempionai „Cleveland Cavaliers“ krepšininkai, Kentukio „Wildcats“ komandos krepšininkai, Amerikietiškojo futbolo Pitsburgo „Steelers“ komanda, Sakramento „Kings“ krepšininkai ir daugelis kitų.

Serialo „Rezidentai“ trečiąjį sezoną ir toliau režisuojantis aktorius R. Rudokas žada, kad jau netrukus serialo gerbėjai išvys dar šmaikštesnes ir komiškesnes scenas televizijos ekrane. Į eterį grįžtančių „Rezidentų“ kūrėjai atskleidžia, kad naujose serijose žiūrovus pasitiks net trys nauji rezidentai: visiems jau gerai pažįstamo Viktoro Hugo Paplavskio dukterėčia iš Kauno, apsukruolis iš Klaipėdos ir periferijos atstovas iš Jurbarko.

Tuo tarpu rezidentas Alvydas Gaulė regs naujus romanus, Teisutis Kupstas mėgins atsikratyti pravardės, o venerologu tapęs Piteris Riauka toliau bandys prisitaikyti prie gyvenimo Lietuvoje ir ieškos teisybės. Trečiajame serialo sezone sužinosite, kuris rezidentas su trenksmu išeis, kaip V. H. Paplavskiui seksis atsisakyti taurelės ir, kaip iš Amerikos grįžusi Angelė sutars su Inetos Stasiulytės kuriama heroje Silvija.

Komiškas TV3 televizijos serialas „Rezidentai“ žiūrovus nukels į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai čia atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – „Rezidentai“ į kurioziškas situacijas įtrauks visus.

TV3 serialo „Rezidentai“ aktorių ir kūrybinės komandos „Manekenų iššūkis“: https://youtu.be/feklmpbiXkk

Radijo stoties „Power Hit Radio“ ir TV3 komandos „Manekenų iššūkis“: https://www.youtube.com/watch?v=qtmmlHW3WvY

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – jau netrukus per TV3!