Į „Auksinius svogūnus“ atvyks pats Donaldas Trumpas
Parašė Zaliukas· March 27 2017 19:05:09
„It will be huge“ (Tai bus didinga), ̶ jau dabar įsitikinęs naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Ir galvoje jis turi ne ką kita, o „Auksinius svogūnus“. Neįtikėtina, bet Jo Ekscelencija nutarė atvykti vizito į Lietuvą ir apsilankyti grandiozinėje humoro šventėje. Ir tam yra labai aiški ir svari priežastis.

„Labai nustebau, sulaukęs Prezidento skambučio, o dar labiau – išgirdęs, kad jis nori atvykti į mūsų ceremoniją. Jo Ekscelencija paaiškino, kad, įvertinęs savo nuolat skandalų purtomą padėtį, nusprendė susitikti su manimi kaip buvusiu Seimo pirmininku. Jis nori gauti patarimų, ko nedaryti, kad neprarastų posto po metų valdžioje“, ̶ žado atgauti negali šventės vedėjas Arūnas Valinskas.

Kalbama, kad JAV vadovo vizitas bus labai slaptas, daugiau nevyks jokių susitikimų, tad vienintelis būdas išvysti Poną „America first“ Lietuvoje – balandžio 1-ąją, 19.30 val. įsijungti TV3.

Humoro šventės rengėjai prasitaria, kad čia apsilankys ne vienas ryškus šių ir anų laikų istorijos herojus – „Auksinių svogūnų“ žiūrovai išvys ir Napoleoną, ir Kazanovą, o estrados princui Ryčiui Cicinui patikėtas kino vaidmuo.