„Auksiniai svogūnai“ vėl pakilo į žiūrimumo aukštumas
Parašė Zaliukas· April 04 2017 21:15:16
TV3 televizija balandžio 1 dieną pasitiko tradiciškai – žiūrovų jau pamilta apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai“. Tiesioginė „Auksinių svogūnų 2017“ ceremonijos transliacija prilygo žiūrimiausiems TV3 projektams „X Faktorius“ ar „Lietuvos talentai“.

Preliminarūs TNS LT duomenys rodo, kad prie TV3 televizijos ekranų šį šou stebėjo net 36,2 proc. visų žiūrovų Lietuvoje! Fantastišką rezultatą iliustruoja ir tuo metu transliuotos programos reitingas – jis maždaug 4 kartus didesnis nei artimiausio konkurento. „Auksinių svogūnų“ vedėjas Arūnas Valinskas teigia, kad prie aukštų reitingų ceremonijos rengėjai jau įpratę: „Darom viską, kas geriausia, dėl žiūrovų ir jie jau 19-tą kartą tai įvertino. Tai buvo pirmieji „Auksiniai svogūnai“ naujos valdžios istorijoje, akivaizdu, kad visiems labai magėjo sužinoti, kurie tautos išrinktieji taps mūsų herojais. O jei jau visai atvirai – „Svogūnų“ reitingai tokie pat aukšti kaip ir premjero Sauliaus Skvernelio“.

TV3 televizijos žiūrovus vakar iki ašarų juokinęs projektas buvo rodomas jau 19 kartą. TV3 linksmiausią apdovanojimų ceremoniją transliavo ne tik televizijos eteryje, bet ir portale tv3.lt. Čia „Auksinių svogūnų“ transliaciją žiūrėjo dar daugiau nei 3,5 tūkst. žiūrovų.