TV3 Velykų filmavimo užkulisiai: ko klykė Renata Šakalytė-Jakovleva?
Parašė Zaliukas· April 04 2017 21:16:48
Saulėtos pavasariškos dienos dar tik prasidėjo, bet vieną iš jų pavyko išnaudoti smagiam TV3 Velykų klipo filmavimui. TV3 name susirinkę laidų vedėjai, serialų aktoriai ir kiti žinomi televizijos veidai visiškai atsidavė į klipo režisieriaus Mindaugo Rainio rankas.

Filmavimo aikštelėje užvirė tikras linksmas šventinis chaosas: Vaida Skaisgirė rideno margučius, Aušra Štukytė ir Ineta Stasiulytė dažė kiaušinius, milžinišką kiaušinį iš garuojančio puodo traukė Šarūnas Banevičius, Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo žaidė su kiek išsigandusiais triušiukais, Saulius Urbonavičius-Samas meistravo lovelį margučiams ridenti, Džiugas Siaurusaitis, Povilas Laurinkus, Dalia Morozovaitė, Naglis Šulija, Renata Šakalytė- Jakovleva ir Rokas Petrauskas – bandė margučių stiprumą. Tiesa, labiausiai nepasisekė Renatai, kurios partneris turėjo žalią kiaušinį, todėl kaskart kartojant dublį tekdavo teptis rankas kiaušiniu. „Nepykit, bet aš kiekvieną kartą klyksiu“, – iš anksto visus įspėjo Renata.

Kompaniją TV3 žvaigždėms palaikė du „Lietuvos talentų“ dalyviai – margučiais žongliravo Kasparas, o įtampą margučių ridenimo varžyboms būgnais kėlė Fausta.

TV3 Velykų klipą eteryje galite matyti jau nuo praėjusio savaitgalio. O dabar kviečiame pamatyti ir tai, kas liko už kadro: