J. Jankevičius tapo realybės šou dalyviu
Parašė Zaliukas· July 24 2017 10:40:19
Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš Palangos vyko ketvirtoji TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ant karštųjų kėdžių šį kartą sėdėjo net trys dalyviai – juodųjų velnių komandos nariai Martin ir Juozas bei iššūkį Martin metęs angelų komandos narys Aivaras. Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projekto šią savaitę nepaliks nei vienas barmenas. Didžiausia staigmena tapo tai, kad realybės šou dalyvių gretas papildė projekto vedėjas Justinas Jankevičius.

Šią savaitę ir vėl mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, todėl pliusų ir minusų vakare į išlikimo kovą buvo pasiųstas Martin. Vaikinas susilaukė aštrios kitų dalyvių kritikos po to, kai meiliai glaustėsi su vaikiną už projekto ribų turinčia Gabija.
Šalia Martin ant antrosios kėdės Linos sprendimu atsisėdo Juozas. Didžiausiu netikėtumu visiems tapo tai, jog trečiąją kėdę užėmė angelų komandos narys Aivaras, kuris jau savaitės pradžioje tikino, kad nori susikauti su Martin.

Šio sekmadienio transliacija pažėrė itin daug staigmenų, mat, šįvakar buvo švenčiamas projekto mediumas. Buvo ne tik aptarti svarbiausi savaitės įvykiai, bet ir įvyko Gabijos ir jos vaikino, praėjusiais metais projekte dalyvavusio Žygio akistata ir susitaikymas. Visą praėjusią savaitę projekto žiūrovai stebėjo karčias merginos ašaras po to, kai jos santykiai su kitu barmenu Martin peržengė draugiškumo ribas.

Bene didžiausiu siurprizu dalyviams tapo tai, kad su jais apsigyventi nusprendė vienas iš projekto vedėjų J. Jankevičius. Rudenį kino ekranus pasieksiančioje romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ nusifilmavęs humoristas į šou įžengė su nepaprasta misija. Kokia ji – realybės šou žiūrovai sužinos jau pirmadienio realybės šou dienoraščio laidoje.

Projekto mediumo proga realybės šou kūrėjai nusprendė, kad šį sekmadienį su projektu neatsisveikins nei vienas barmenas. Tuo ypač džiaugėsi ant karštųjų kėdžių sėdėję Aivaras, Juozas ir Martin.