Televizija naujajame sezone išskyrė radistus Joną Nainį ir Rolandą Mackevičių
Parašė Zaliukas· August 04 2017 20:08:06
Naujame LNK televizijos sezone žiūrovų laukia daug staigmenų. Viena jų – nauja pramoginė laida „Čia tai geras!”, įtrauksianti ne tik Lietuvos šou verslo grietinėlę, bet ir paprastus žmones. Laidos kūrėjai intriguoja, kad projektas privers... sutrikti ir juoktis iš nuostabos.

Negana to, laidoje žiūrovų laukia didžiulis akibrokštas – prie vedėjo vairo stoja tik vienas radistas, televizijos ir radijo laidų vedėjas Jonas Nainys. Ilgus metus su kolega Rolandu Mackevičiumi kaip Radistų duetas dirbę garsūs vyrai į naują LNK televizijos sezoną žengia atskirai.

„Sulaukęs laidos prodiuserės pasiūlymo supratau, kad bus labai keista darbuotis vienam, be Rolando. Tiek man, tiek Rolandui yra neįprasta vesti laidas atskirai. Esame duetas, kuris vienas kitą suprantame iš pusės žodžio. Nenuostabu, nes juk mes dešimt metų kartu. Dabar viskas bus šiek tiek kitaip”, – sako vienas į naująjį LNK sezoną žengiantis J. Nainys.

Anot laidos vedėjo, būti eteryje vienam yra didesnis iššūkis. „Kai esi dviese, visada žinai, kad tavo kolega yra šalia ir pasiruošęs padėti. Dabar viskas kitaip, nes pats esi atsakingas už viską. Jausmas labai įdomus, bet tikrai geras. Tai visai naujas išbandymas”, – sako jau ne vienerius metus pramogų pasaulyje besisukantis vyras.

J. Nainys pripažino, kad laidos formatas jam labai artimas ir jau gerai pažįstamas, todėl ir vedėjo amplua baimės nekėlė. Tokiame projekte jis jaučiasi puikiai: „Ši nauja laida susijusi su humoru, su kasdienėmis situacijomis, čia juokiamasi iš savęs. Viską darome su šypsena”.

Pasak J. Nainio, dažnas galvoja, kad visi žymūs žmonės kiekvieną dieną fotografuojasi žurnalų viršeliams ir mėgaujasi išskirtiniu dėmesiu. Projekte to tikrai nebus. „Šioje laidoje mes stengsimės padaryti taip, kad mūsų Lietuvos žvaigždės būtų kuo arčiau žmonių. Garsūs veidai, nepatogios situacijos, konfliktai, įveiktos baimės ir daug juoko”, – intrigavo vedėjas.

Laidoje žiūrovai galės išvysti visą puokštę žinomų žmonių netikėtose ir labai juokingose situacijose. Į avantiūrą ners Merūnas Vitulskis, Oksana Pikul-Jasaitienė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Donalda Meiželytė, Vytenis Pauliukaitis, Simona Bandita, Radži bei daug kitų.

Laidą „Čia tai geras!” su Jonu Nainiu per LNK išvysite nuo naujojo sezono.