Paniškai aukščio bijanti šefė I. Juciūtė savo baimę bandys įveikti gamindama 2 km aukštyje
Parašė Zaliukas· August 31 2017 08:33:21
Jau visai netrukus, rugsėjo 9 dieną, į TV3 ekranus sugrįžta visų gero maisto mėgėjų žiūrima rytinė kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“. Gerokai atsinaujinusio televizijos projekto vedėja taps žiūrovų numylėtinė šefė Ilona Juciūtė. Tačiau vedėjos pareigos – ne vienintelis iššūkis kulinarei. Rugpjūčio 28 dieną vyksiančiame „Virtuvės istorijų“ ir komiško serialo „Bruto ir Neto 3“ naujųjų sezonų pristatyme moteris turės įveikti didžiausią – aukščio – baimę.

„Šiam sezonui tikrai ruošiuosi, nes tai bus mano kaip laidos vedėjos debiutas. Niekada nesu dirbusi tokio darbo, todėl šiek tiek jaudinuosi, bet pažadu, kad būsiu paprasta, nuoširdi ir stengsiuosi, kad žiūrovams būtų įdomu“, – sakė I. Juciūtė.

Šeštąjį savo sezoną laida „Virtuvės istorijos“ pasitinka atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Kol vieni šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

Norėdami supažindinti su naująja laidos idėja, projektų „Virtuvės istorijos“ ir „Bruto ir Neto 3“ kūrėjai artėjantį pirmadienį surengs nepamirštamą šou. Kartu su savo partnerių „Griliai.lt“ ir „PROflame Expert“ grilio virtuozais Vaidotu Rutkausku ir Mindaugu Kalvaičiu I. Juciūtė maistą gamins itin netikėtoje aplinkoje ir sieks neeilinio rekordo – aukščiausiai Lietuvoje pagaminto ir pristatyto maisto.

„Žiūrovų ir renginio svečių laukia daug labai skanaus maisto, visokiausių šventinių pramogų. Renginio metu 2 km aukštyje mes ant grilio kepsime maistą serialo „Bruto ir Neto 3“ herojams ir kitiems svečiams. Viena komanda maistą gamins ant žemės, o aš kilsiu oro balionu ir gaminsiu aukštai danguje. Parašiutininkai pagamintą maistą nuleis ant žemės. Visi svečiai galės paragauti ir įvertinti, kur patiekalas išėjo skanesnis – danguje ar ant žemės“, – šypsodamasi pasakojo I. Juciūtė.

Laidos „Virtuvės istorijos“ šefės laukia išbandymas – jai teks įveikti aukščio baimę. „Manęs laukia ypatingas išbandymas – skrydis oro balionu. Apie tai kol kas stengiuosi negalvoti, nes aukščio bijau taip, kad net stovėti penkto aukšto balkone man yra baisu. Baisu kilti funikulieriumi, kartą net vaikiškos karuselės buvo dėl manęs sustabdytos“, – prisiminė šefė.

„Bet dabar kažkaip susiėmiau ir nusprendžiau išeiti iš savo komforto zonos. Galbūt įgausiu tiek drąsos, kad kitais metais jau pati šoksiu parašiutu“, – su jauduliu pridūrė kulinarė.

Įspūdingame renginyje dalyvaus ne tik laidos „Virtuvės istorijos“ kūrybinė komanda bei komiško serialo „Bruto ir Neto 3“ aktoriai, bet ir kitos šalies garsenybės. „Griliai.lt“ ir „PROflame Expert“ bei minėtų TV projektų įspūdingas rekordinis pristatymas rugpjūčio 28 dieną bus tiesiogiai transliuojamas portale tv3.lt.

„Virtuvės istorijos“ – nuo rugsėjo 9 dienos, šeštadieniais 9 val. per TV3!