Netikėta „2 Barai“ užgimusios poros santykių atomazga: Meda ir Martinas iškėlė vestuves
Parašė Zaliukas· August 31 2017 08:34:30
Populiariausiam TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ artėjant prie finišo tiesiosios, kartu gyvenantys dalyviai patiria vis daugiau įtampos. Todėl norėdami ją numalšinti ir atsipalaiduoti barmenai sugalvoja įvairiausių pramogų. Viena jų – nuo projekto pradžios poruojamų Medos ir Martino netikros vestuvės, kurias visą antradienį internetu galima stebėti tiesiogiai.

Šiandien, antradienį, „2 Barai“ dienoraštyje žiūrovai išvys neeilinę medžiagą iš bene linksmiausio ir visą dieną trukusio barmenų vakarėlio – pačių dalyvių suorganizuotų Medos ir Martino vestuvių iškilmių.

Sportiškos išvaizdos gražuolis Martinas ir nuoširdžioji Meda vienas kitam simpatizuoti pradėjo vos prasidėjus projektui. Filmavimo kameros ne kartą užfiksavo meilius judviejų prisilietimus, net bučinius, tačiau apie savo jausmus vienas kitam Martinas ir Meda niekada per daug neatviravo.

Tačiau praėjusią savaitę spėliones išsklaidė itin romantiškas Martino poelgis – vaikinas priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo Medai. Mergina šiek tiek padvejojusi sutiko, o vėliau pora žadėjo iškelti vestuves.

Panašu, kad savo pažadą „2 barai“ finalininkė Meda ir žiūrovų numylėtinis Martinas ištesėjo – šiandien nuo ankstaus ryto visi dalyviai ruošėsi puotai, džiaugėsi įvairiomis pramogomis ir vestuvių tradicijomis.

Nespėję įsijungti tiesioginės interneto transliacijos, svarbiausias šios dienos akimirkas „2 Barų“ žiūrovai galės išvysti šiandienos laidoje.

Ar Martino ir Medos jausmai pagaliau pasiekė kulminaciją? Galbūt šiandien pora prisipažins vienas kitam jaučiantys daugiau nei paprastą simpatiją? Visi atsakymai ir daugybė nuotaikingų akimirkų – šiandien 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba du bebaimiai dalyviai, ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!