Paaiškėjo „2 Barai“ nugalėtojas: dabar savo rankose laikau svarbią atsakomybę
Parašė Zaliukas· September 03 2017 11:00:25
Daugiau nei du mėnesius trukęs ir didelio žiūrovų dėmesio vėl susilaukęs populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ pasiekė finišo tiesiąją, rašoma pranešime spaudai.

Šiandien, šeštadienį, paaiškėjo, kuris iš dalyvių nusipelnė nugalėtojo vardo ir kuriam į finalą patekusiam barmenui atiteko pagrindinis šou prizas – žvaigždės kontraktas su TV3 televizija. Suskaičiavus žiūrovų balsus tapo aišku, kad projektą laimėjo Kristupas.

Kiek neįprastu laiku – šeštadienio vakarą – televizijos žiūrovai išvydo jau paskutinę ir pačią lemtingiausią realybės šou „2 Barai“ karštųjų kėdžių kovą, kurios prizas – ne tik nugalėtojo titulas, bet ir suteikiamas šansas tapti ryškiausia žvaigžde.

Šią vasarą finale tarpusavyje varžėsi du vienas už kitą stipresni varžovai – žiūrovų numylėtinė ir jau ne vieną išlikimo kovą laimėjusi Meda bei kol kas savo jėgų ant karštosios kėdės neišbandęs, tačiau ne ką mažiau palaikymo sulaukęs Kristupas.

„Visuomet save mačiau kaip viešą žmogų, kaip televizijos žvaigždę. Anksčiau siejau gyvenimą su dainavimu, bet labai noriu išbandyti ir vedėjos poziciją. Labiausiai norėčiau vesti laidą su tavimi“, - vedėjui Justinui Jankevičiui šypsodamasi sakė „2 Barai“ finalistė Meda.

Paskutinio tiesioginio eterio metu „2 barai“ žiūrovai patyrė gausybę nepamirštamų akimirkų. Jiems koncertavo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė, Katažina Zvonkuvienė ir šou numylėtinė Gabija.

Finalo metu buvo ne tik prisimintos pačios įsimintiniausios šio sezono akimirkos, bet ir įvairiose nominacijose apdovanoti projekto dalyviai. Martin apdovanotas kaip „2 Barai“ auka, Gabija ir Žygis – pora, kaip įvykdęs geriausią misiją apdovanotas J. Jankevičius, gražiausią bikinį demonstruojančiu pripažintas Juozas, o „2 Barai“ „veršiuku“ tapo Kristupas.

Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad daugiau palaikymo šįkart sulaukė linksmuolis Kristupas, todėl jis buvo paskelbtas nugalėtoju. Jam atitenka pagrindinis šou prizas – žvaigždės kontraktas su TV3 televizija.

„Jaučiuosi pasakiškai, tiesiog tobulai. Tikrai eidamas į atrankas negalvojau, kad išeisiu kaip laimėtojas. Dabar savo rankose laikau svarbią atsakomybę ir tikiuosi, kad ją išeis išnaudoti taip, kaip aš noriu ir visi manimi didžiuosis“, - džiaugdamasis pergale sakė Kristupas.