Atvirame interviu aktorė I. Stasiulytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą
Parašė Zaliukas· October 25 2017 12:06:34
Vieną ryškiausių ir talentingiausių Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorių Inetą Stasiulytę žiūrovai dažniausiai įpratę matyti įsikūnijusią į įvairius, neretai komiškus vaidmenis. Tačiau šįkart žiūrovai turės galimybę išvysti nuoširdžią ir jautrią žinomos aktorės pusę. Jau šį vakarą TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ I. Stasiulytė atvirai pasakos apie išsvajotą aktorės karjerą, šokių aikštelėje užgimusius jausmus Deividui Meškauskui, savo mylimą dukrą ir šeimos pagausėjimo planus.

Naujasis gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezonas – dar labiau intriguojantis. Žiūrovai ir toliau kiekvieną sekmadienį išgirs atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų neeilines ir dar niekur negirdėtas išpažintis.

Nuolat švytinti, visuomet energinga bei gyvenime humoro nestokojanti I. Stasiulytė pasakos, kad nuo pat vaikystės žinojo, jog jos kelias veda būtent į sceną. Įvairių projektų besiimančiai aktorei, atrodo, sekasi viskas. Tačiau tik laidoje „Raudonas kilimas“ I. Stasiulytė atskleis, kad meistriškai įsikūnyti į personažus visai nėra paprasta, tai reikalauja daug pastangų ir drąsos.

„Buvo diena, kai ir verkiau. Galvojau, siaubas – aš žinau, kiek tai reikalauja pastangų ir taip palengvėtų, jeigu pasakyčiau ne“, – savo prisiminimais dalinsis aktorė.

Nors I. Stasiulytė pasirinko aktorės kelią, ilgai didele aistra buvęs šokis liko jos svajonė. Sulaukusi lemtingo pasiūlymo dalyvauti televizijos projekte „Šok su manim“, aktorė projekte ne tik išpildė užmirštą norą, bet ir surado meilę – su partneriu Deividu Meškausku žinoma moteris jau skaičiuoja septynerius draugystės metus.

„Mūsų šokių statyme nė kiek romantikos nebuvo. Duris trankėm ir buvo košmaras“, – apie santykių pradžią atviraus aktorė. Paklausta apie poros ateitį ir galbūt vestuves, I. Stasiulytė išliks paslaptinga.

Laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams I. Stasiulytė taip pat pasakos kaip atrado savo gyvenimo filosofiją ir išmoko mėgautis kiekviena poilsio minute bei apie savo ir dukros Upės santykius. Kalbėdama apie dukrą, aktorė prisipažins, kad ateities planuose yra ir šeimos pagausėjimas. „Galiu prigimdyti labai daug vaikų. Esu labai nusiteikus daug pagimdyti“, – su šypsena pasakos I. Stasiulytė.

Kaip I. Stasiulytei pavyko tapti viena ryškiausių aktorių Lietuvoje? Kokie jos ir mylimojo D. Meškausko ateities planai? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šiandien, 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!