„Išsipildymo akcijos“ stebuklai – dovanotas antras gyvenimas ir pirmieji savarankiški žingsniai
Parašė Zaliukas· October 25 2017 12:09:17
TV3 televizijos ir SEB banko organizuojama jau 15-oji „Išsipildymo akcija 2017“ šiemet, kaip ir kasmet, ties ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai ir sutelks mus visus bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams. Tačiau prieš pradedant naujus gerus darbus, būtina šiek tiek atsisukti atgal ir prisiminti, kokius stebuklus jau esame padarę ir kiek daug gali mūsų bendras tikėjimas, kad viskas įmanoma.

Jau nuo šios savaitės TV3 žiūrovai galės prisiminti kelias ankstesnių metų „Išsipildymo akcijos“ istorijas ir pamatyti, kaip auga ir stiprėja mūsų visų vaikai.

Milanas pernai tik svajojo apie tvirtas kojytes, o šiandien jau stojasi pats. „Apie minutę jau gali pastovėti savarankiškai“, – Milano pažanga džiaugiasi jo mama. Su Milanu per „Išsipildymo akcijos“ padėkos renginį susitikusi „TV Pagalbos“ narė Gerda Žemaitė pasakojo, kad ji ir Milano mama vos spėjo paskui sustiprėjusį berniuką: „Koks jis judrus! Jis jau ne tik vaikšto, bet jis bėga ir šokinėja!“ – Milano pasiekimais neatsistebėjo Gerda.

Kitam „Išsipildymo akcijos“ herojukui Gustui gydytojai nedavė daug vilčių išgyventi – liga buvo pakenkusi inkstams ir kepenims, o Lietuvos medikai nesiryžo organų transplantacijai. „Dabar tai naujas gyvenimas. Vaikas sustiprėjo, atsigavo ir praktiškai pakilo iš mirties patalo. Taip sustiprėjo, kad jau net atsistoja iš vežimėlio“, – šypsodamasi kalba Gusto mama. Po transplantacijos Vokietijoje Gustui buvo padovanotas antras gyvenimas. Ir tai – mūsų visų širdies gerumo stebuklas.

TV3 televizija ir SEB bankas tikisi, kad ir šiemet neliks abejingų mažųjų „Išsipildymo akcijos“ herojukų likimams, kuriuos jau netrukus pradės pasakoti TV3 televizija.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija. „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.