Nesijuokti neįmanoma: paviešinti serialo „Moterys meluoja geriau“ nepavykę kadrai
Parašė Zaliukas· October 30 2017 14:25:23
Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ 10-asis sezonas džiugina ne tik naujais ir ryškiais personažais, kurių vaidmenis atlieka žymūs šalies aktoriai, bet ir nesibaigiančiu humoru. Jau antrąjį sezoną prie kūrybinio proceso prisidedantis režisierius bei aktorius Mykolas Vildžiūnas pripažino, jog serialo aktoriams kartais sunku susikaupti ir tramdyti juoką, todėl filmavimo aikštelėje kyla daug komiškų situacijų, kurios nugulė į iki šiol niekam nerodytus archyvus.

Serialo „Moterys meluoja geriau“ režisierius M. Vildžiūnas atskleidė, jog filmuojant vyksta įdomus ir įtemptas darbas. „Aktoriai labai talentingi, veržlūs, pasiruošę padaryti viską ir visus mano ar kūrybinės grupės pasiūlymus įgyvendina labai drąsiai. Tai labai geras laikas dirbti, žaisti, kažkuria prasme – dūkti“, – apie kūrybinį procesą pasakojo M. Vildžiūnas.

Pasak režisieriaus, filmavimo aikštelėje niekad netrūksta komiškų situacijų. „Tai bene kasdienybė, kiekvieną filmavimo dieną nutinka kažkas tokio, apie ką gali pasakoti kaip apie dienos įvykį. Aikštelėje darbo metu skamba labai daug juoko. Tačiau kuomet dirbame su kūrybine grupe, skamba ir emocinių keiksmų, nes vienas iš kito reikalaujame labai daug, bet džiugina tai, kad niekas neišsineša nuoskaudų iš filmavimo aikštelės“, – apie darbo subtilybes pasakojo režisierius.

Visgi aktoriams nebūna lengva susikaupti filmuojantis tokiame kiekvieną žiūrovą prajuokinančiame seriale. „Sunkiausia kurti dramatiškų įvykių epizodus, kurie pagal serialo siužetą ir scenaristą yra super neadekvatūs, tuomet aktoriams būna sunku išlaikyti dramatizmą ir nesusijuokti. Būna, kad sceną nufilmuoti užtrunkam tik dėl to, kad aktoriams niekaip nepavyksta perlipti juoko barjero ir visada kažkurioje scenos vietoje nulūžta“, – šypsojosi M. Vildžiūnas.

Kalbėdamas apie ilgametę serialo sėkmę režisierius tvirtino, kad svarbiausia – balansas. „Man atrodo, kad tai gero balanso suradimas, tarp to, koks yra paruoštas geras scenaristo tekstas ir kokie parinkti geri aktoriai, kaip suformuotas gamybinis planas ir kaip režisieriai tai įgyvendina“, – kalbėjo M. Vildžiūnas.

Serialą žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3, o dabar kviečiame pažvelgti į serialo „Moterys meluoja geriau“ užkulisius ir juokingiausias akimirkas. Nepavykę serialo kadrai – vaizdo medžiagoje:„Moterys meluoja geriau" – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!