Atlikėjas M. Kavaliauskas nusifilmavo TV seriale – pasimatavo pareigūno uniformą
Parašė Zaliukas· November 26 2017 14:00:53
Žiūrovų pamiltas komiškasis TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ jau trečiajame savo sezone ir toliau negaili linksmų nuotykių ir nesibaigiančio humoro. Žiūrovus pasiryžę kaskart nustebinti aktoriai patiria ne tik didelių išbandymų, bet ir linksmų netikėtumų: seriale nusifilmavęs atlikėjas Martynas Kavaliauskas turėjo galimybę pasimatuoti policininko uniformą ir trumpam apsimesti pareigūnu.

M. Kavaliauskas aktoriaus profesiją išbandė jau ne pirmą kartą. Atlikėjas prieš beveik aštuonerius metus filmavosiseriale, vėliau įgijo patirties teatre, dabar vaidina miuzikluose, tad savo pasirodymą seriale „Bruto ir Neto 3“ vertina teigiamai.

„Su kūrybine komanda sutapo aura, nejautėme įtampos, viskas buvo aiškiai išdėstoma, paaiškinama. Manau, dėl to ir gerai sekėsi. Kaip antrą kartą po didesnės pertraukos, išėjo visai neblogai“, – sakė atlikėjas.

M. Kavaliauskas savo personažų iš kitų nėra linkęs išskirti. „Jis nėra kažkuo išskirtinis ar ypatingas. Jis paprastas, gal šiek tiek kerštingas, bet iš esmės valiūkiškas. Tiesiog jis turi įdomių kėslų. O galbūt tai galima laikyti pagalba – jis nori padėti atkeršyti kitiems personažams už tai, ką jie padarė draugams“, – pasakojo serialo aktorius.

Seriale M. Kavaliauskas turėjo galimybę užsidėti uniformą ir suvaidinti apsimetėlį pareigūną. Dainininkas tikino, kad realiame gyvenime nėra tekę niekuo apsimesti ir panašių išdaigų kaip jo personažas, jis krėsti nemėgsta.

Atlikėjo personažas – šiuolaikiškas, hipsteriškas miesto jaunuolis. Ir nors vyras savęs su vaidmeniu netapatina, porą panašumų pavyko rasti. „Taip, aš taip pat esu visiškas miesto žmogus, gimiau ir augau Kaune, tad esu tikras miestietis“, – atskleidė M. Kavaliauskas.

Personažas seriale po atostogų grįžta iš egzotiškų kraštų. Atlikėjas prisipažino, kad ir gyvenime stengiasi kuo daugiau keliauti. „Labiausiai mėgstame šiltą orą, jūrą ar vandenyną. Kiti labiau mėgsta ekstremalias ar turistines keliones, o mes su mergina labiau mėgstam poilsines. Kelionėje stengiamės labiau atsipalaiduoti“, – mintimis dalinosi serialo aktorius.

M. Kavaliauskas prisipažino, kad mielai ir dar kartą taptų aktoriumi. Atlikėjas atviravo, kad labiausiai norėtų suvaidinti itin ryškaus charakterio personažą. „Ir dar norėčiau, kad tai būtų į mane nepanašus personažas. Manau tai padeda labiau įsijausti į vaidmenį“, – savo norais pasidalino atlikėjas.

Serialo „Bruto ir Neto 3“ ašimi ir vėl tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!