Į populiaraus serialo sezono uždarymo vakarėlį susirinko būrys žinomų aktorių
Parašė Zaliukas· December 19 2017 14:56:55
Pirmadienį Kaune įsikūrusiame išskirtiniame restorane „Floros simfonija“ įvyko populiaraus komiško TV3 serialo „Bruto ir Neto 3“ sezono uždarymo vakarėlis. Šventiškai nusiteikę serialo aktoriai ir kūrėjai paminėjo filmavimo užbaigimą ir džiaugėsi kartu leidžiamu laiku. Čia pat susirinkusiems buvo pristatytas ir kitas, netrukus ekranuose pasirodysiantis naujo formato realybės šou „Misija: vestuvės“ – serialo renginyje įvyko vienos iš išlikimo kovų filmavimas.

Į atokiau miesto šurmulio esantį restoraną atšvęsti serialo „Bruto ir Neto 3“ sėkmę susirinko gausus būrys jo aktorių ir kūrėjų. Šventėje apsilankė pagrindinius vaidmenis atliekantys Šarūnas Banevičius, Ugnė Žirgulė su vyru Ridu Žirguliu, Vaidas Baumila, režisierius Ričardas Vitkaitis ir kiti.

Susirinkę aktoriai ir kūrybinė komanda mėgavosi ypatingais restorano užkandžiais, aptarė pasibaigusius darbus ir buvo nustebinti netikėtos iliuzionisto Algimanto Frankonio programos – šis jiems demonstravo vienas už kitą įmantresnius ir neįtikėtinus triukus.
Tačiau vakarėlio svečiai turėjo ir kitą misiją – tapo naujo televizijos projekto, skirto būsimoms nuotakoms, komisija. Renginio metu vyko realybės šou „Misija: vestuvės“ filmavimas, o serialo kūrybinė komanda gavo netikėtą užduotį.

Naujajame šou dalyvaujančios būsimos nuotakos – populiariausios realybės šou „2 Barai“ dalyvio Juozo mylimoji Darija ir nuo vaikystės dalies klausos netekusi Dominyka – restorane rinkosi savo būsimų vestuvių meniu, o renginio svečiai turėjo ragauti patiekalus ir nuspręsti, kurios pasirinkimas buvo geresnis.

Abiejų projektų prodiuserė Vaida Skaisgirė dėkojo visiems susirinkusiems tiek už darbą pusmetį trukusiame „Bruto ir Neto3“ filmavime, tiek naujojo realybės šou dalyvėms už drąsą savo jaudinančias istorijas papasakoti visai Lietuvai.
„Gera kurti, dar geriau – savo kūryba dalintis, geriausia – sulaukti žiūrovų įvertinimo. Tad ačiū visiems, kad kuriame kartu!“ , - sakė V. Skaisgirė.

Į realybės šou „Misija:vestuvės“ jau atrinktos 12 tuoktis besiruošiančių moterų. Visoms dalyvėms bus suteikiamos profesionalios konsultacijos dėl jų išvaizdos problemų, tačiau dėl svarbiausių dalykų – svajonių išvaizdos pokyčių bei pagrindinio prizo – vestuvių nuo A iki Z – dalyvėms teks pakovoti. Prie intriguojančio, nenuspėjamo ir labai įtraukiančio projekto prisijungė ir dalyves tobulins tikri grožio meistrai – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ specialistai, plastikos chirurgijos centro „SV“ chirurgai ir odontologijos klinikos „Neodenta“ profesionalai.