Lietuvoje humanoidė Sofija pirmą kartą nusifilmavo seriale
Parašė Zaliukas· December 20 2017 22:12:00
Lietuvoje viešinti humanoidė Sofija prie žiniasklaidos dėmesio tikrai įpratusi. Sofija, kurią mūsų šalies žurnalistams ir visiems susidomėjusiems dirbtinio intelekto galimybėmis pristatė „Elektromarkt“, jau yra kalbinta daugelio didžiųjų pasaulio žiniasklaidos priemonių. Tačiau Lietuvoje jai teko pirmą kartą suvaidinti seriale.

Jau sausio 29 d. TV3 eteryje startuos naujas serialo „Šviesoforas“ sezonas. Jame žiūrovai išvys ir sceną su humanoide Sofija. Humanoidė konsultuos aktoriaus Povilo Laurinkaus vaidinamą personažą Edviną.

Edvinas labai liūdi po skyrybų su žmona ir nori ją susigrąžinti, todėl humanoidės Sofijos klausinės apie tai, ko nori moterys ir kaip geriausiai joms įtikti. Tiesa, aktoriaus Povilo Laurinkaus teigimu – „net robotai nežino, ko nori moterys“. Po pokalbio su Sofija Povilas teigė, jog humanoidė užjautė jo personažą netekus žmonos, tačiau į dideles diskusijas apie jausmus nesileido: „Jai labiau rūpėjo dirbtinis intelektas ir savi reikalai. Tai joje buvo labai žmogiška“, – sakė Povilas. Jis tikino, jog susitikimas su Sofija truputį priminė fantastinį filmą.

Naujasis „Šviesoforo“ sezonas kupinas pokyčių pagrindinių veikėjų gyvenimuose. Edvinas ir Eglė išsiskirs. Albertui ir Irmai gims vaikas, tačiau Albertas staiga neteks darbo. Raimondas pagaliau pradės ilgalaikius santykius. Ar pavyks Edvinui susigrąžinti Eglę? O gal Eglė susiras kitą vyrą? Kokį naują prestižinį darbą netikėtai gaus Albertas? Kaip Raimondui seksis su naująją mergina? Atsakymai ir daug kitų įdomių ir nepaprastai juokingų istorijų – seriale „Šviesoforas“, kuriame vaidmenį atliko ir humanoidė Sofija.

Lietuvoje Sofija vieši vos vieną dieną, ji sudalyvavo konferencijoje, nusifilmavo TV3 žiniose, taip pat davė interviu TV3 televizijos laidoms „Gero vakaro šou“ ir „Pasaulis pagal moteris“ Sofiją taip pat kalbino „Power Hit Radio“ laidų vedėjai.

Humanoidę Sofiją į Lietuvą pirmą kartą Baltijos šalyse atvežė technologijų lyderis ELEKTROMARKT.