„X Faktoriuje“ triumfavę „120“ pirmą kartą dainavo drauge su savo mokytoju
Parašė Zaliukas· March 16 2018 09:56:40
Kalendorius jau rodo pavasarį, bet kol kas tai nelabai rūpi įsismaginusiai žiemai. Tačiau žmonių nuotaikos pamažu artėja prie pavasarinių, rytai ir vakarai šviesėja, artėja ir smagiausia pavasario šventė – Velykos. Būtent tai skelbia eteryje pasirodęs TV3 televizijos pavasario klipas, kuriame eterio žvaigždės dažo milžinišką margutį ir kviečia nuspalvinti pavasarį.

Vieni dažo, kiti – dainuoja. Klipe skamba estrados klasika tapusi maestro Stasio Povilaičio daina „Švieski man vėl“, kurią atlieka ypatingas duetas. Pirmą kartą ant scenos ir įrašų studijoje ne pasikalbėti ar parepetuoti, o įrašyti bendros dainos susitiko projekto „X Faktorius“ nugalėtojai grupė „120“ ir projekto metu jų mokytoju buvęs Marijonas Mikutavičius. Paprašyti papasakoti, koks jausmas pagaliau sudainuoti bendrą dainą su savo mokytoju, Dovydas ir Šarūnas buvo visiškai atviri:

„Jausmas geras. Savas jausmas. Lyg sėdėtume bare“. Vaikinai šiuo metu turi tiek veiklų, kvietimų dalyvauti projektuose ir naujų darbų gyvenime, kad šį pavasarį vadina pačiu geriausiu. „Pavasaris visada susijęs su batais pilnais vandens, šypsena ir pasikeitimais gyvenime. Teigiamais pasikeitimais. Todėl mes jo ir laukiame. O šį pavasarį mūsų gyvenimuose daug daugiau renesanso. Daug daugiau kūrybos. Daug daugiau potencialo ir jo išnaudojimo. Grynas pavasaris. Galbūt net pats gryniausias pavasaris per visus 30 metų“, – kalbėjo Dovydas. Galbūt dėl tokio grupės „120“ ir kitų TV3 žvaigždžių nusiteikimo ir televizijos pavasario klipas išėjo kaip niekad pašėlęs ir energingas.

Laidų vedėjai filmavosi dažydami didelį velykinį margutį. Dažė visi skirtingais būdais: vieni naudojo nagų laką, kiti purškiamus dažus, treti – stalo įrankius. Klipe žiūrovai išvys jau pamiltus laidų vedėjus ir aktorius: Audrę Kudabienę, Josifą Baliukevič, Justiną Jankevičių, Gabrielę Martrosianaitę, Vaidą Skaisgirę, Vitalijų Cololo, Gian Luca Demarco, Kristiną Rimienę, Renatą Šakalytę-Jakovlevą, vaikus „Superekspertus“, serialo „Šviesoforas“ trijulę – Roką Petrauską, Nerijų Gadliauską ir Povilą Laurinkų, TV3 Žinių vedėjus – Roką Petkevičių ir Donatą Račaitę ir trumpam Velykų zuikiu virtusį Mindaugą Stasiulį.