Gerda ir Andrius Žemaičiai pajūryje atrado romantišką vietelę
Parašė Zaliukas· July 25 2018 14:53:53
Savaitgalį Palangoje vykstančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ gausu žinomų veidų. Su sutuoktiniu prodiuseriu Andriumi Žemaičiu į renginį atvyko ir „TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė.

Vakar moteris pati sėdosi prie vairo ir leidosi į nuotykius trasoje. Nors išpešti pergalės „108 km Moterų iššūkyje powered by Kristiana” nepavyko, vien dalyvavimas užtikrino gerą nuotaiką.

„Mums sekėsi prastokai. Laiko atžvilgiu visur viską spėjome, užduotis įvykdėme, tačiau su slalomu buvo prastai. Išties pravažiavome per lėtai. Todėl į 12-tuką, kiek žinau, tikrai nepatekome. O kurioje vietoje esame, net ir nežinome, nes žemesnių, matyt, nenorėdami nuliūdinti, organizatoriai neskelbė“, – nusijuokė televizijos žvaigždė.

Po išbandymo trasoje Gerda su vyru Andriumi namo neskubėjo. Likę ir šeštadieniui, lenktynėse aistringai palaiko vieną moterišką ekipažą.

„Labai džiaugiuosi, kad yra moterų, kurios priima ir dalyvauja tokiuose iššūkiuose. Žinau, kad tai tikrai nėra pirmas jos kartas“, – lenktytnininkės Indrės Senkutės dalyvavimu lenktynėse džiaugėsi Gerda.

Nors pagrindinis veiksmas vyksta Palangoje, Gerda ir Andrius kelioms dienoms apsistojo Šventojoje.

„Gyvename prie pat jūros, labai gražioje vietoje. Planuojame pasilikti iki rytojaus vakaro“, – sakė „TV Pagalbos“ žurnalistė.

Paklausta, kokie jausmai užklumpa atvykus į Palangą, Gerda nušvito. „Praėjusiais metais neteko pabūti Lietuvos pajūryje. Tad aš jo taip pasiilgau, kad šiandien mudu visą rytą vaikščiojome po paplūdimį. Sakiau Andriui, kad man čia daug mieliau nei prie Viduržemio ar kokios kitos jūros. Taip buvau pasiilgus to balto smėliuko. Neturiu nieko prieš atostogas Lietuvos pajūryje. Juolab, kai tokia vasara, kaip ši“, – liaupsių gimtinės pajūriui negailėjo pašnekovė.