Neatpažįstamai pasikeitusi TV laidų vedėja atvėrė širdį: prakalbo apie sunkumus
Parašė Zaliukas· September 12 2018 15:48:21
Prieš metus fantastiškus rezultatus pasiekusi ir 35 kilogramus numetusi televizijos laidų vedėja Aušra Kilkuvienė šiandien ir toliau propaguoja sveiką gyvenimo būdą, tačiau prisipažįsta, kad metant svorį buvo ir sunkumų.

Kitokio gyvenimo būdo jau neįsivaizduojanti moteris pasidalijo patarimais, kaip numesti kilogramus ir rūpintis savo organizmu.

Gyvenimo būdas

Apie metus sveikai gyvenanti A. Kilkuvienė savęs neriboja ir kartais mėgsta pasilepinti savaip: „Kiekvienam šis žodis kitaip suprantamas. Jei klaustumėte, ar valgau mėsainius ir picas, atsakyčiau, kad ne, tokių patiekalų nevalgau.“

Nors moteris numetė 35 kilogramus, jos svoris vis dar kinta: „Mano mityba tapo mano gyvenimo būdu, o ne svorio metimu.“

Kitokia patirtis

Aušra pasakojo apie esminius pokyčius: „Nepajaučiau kardinalių sveikatos skirtumų, kadangi prieš pradedant sveiką gyvenimo būdą nesityriau, nežinau, kas pasikeitė mano organizme.

Didžiausi pokyčiai matomi mano išvaizdoje. Jei būtumėte paklausę manęs prieš pusmetį, kaip pasikeitė mano nuotaika atsakyčiau, kad labai.

Šiandien, praėjus beveik metams laiko, nepasakyčiau, kad jaučiu euforiją, visokių dienų būna. Juk nejausiu euforijos kiekvieną dieną valgydama įprastą man maistą, po metų man viskas jau natūralu ir susigyventa.“

„Visiems, kas keičia gyvenimo būdą pradžioje būna keista, kyla panika, jaučiamas diskomfortas, tačiau po to įprantama ir viskas tampa paprasta ir natūralu,“ – patirtimi dalijosi buvusi televizijos laidų vedėja.

Nebėra, ką valgyti

Paprašius pasidalyti patarimais, moteris nupasakojo savo įžvalgas: „Sunku patarinėti, kas tinka vienam – netinka kitam. Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos pastebėjau – nebėra, ką valgyti.

Medį pakeitė medžio plaušas, viskas sumaišyta, viskas imituojama. Jei pradedi skaityti produktų etiketes galiausiai supranti, kad duona jau nebe duona. Viena didžiausių problemų yra ta, kad nebėra, ką valgyti. Valgome neaiškius subproduktus, kurie yra sumaišyti su nežinia kuo.“

„Po tokių produktų reikia valyti organizmą, todėl visada sakau, kad reikia gerti labai daug vandens. 3-4 litrai per dieną, išvalys ir išplaus jūsų organizmą.

Stenkitės rinktis švarius, apdorotus produktus, geriausia rinktis viską iš gamtos, kas natūralu. Pereikite iš sintetino produkto į natūralų. Kuo daugiau natūralių produktų, tuo geriau bus jūsų organizmui,“ – patarimų negailėjo A. Kilkuvienė.