Ruošiamasi įspūdingai „Finalo ketverto“ premjerai: Egidijus Dragūnas-SEL sės į teisėjo kėdę
Parašė Zaliukas· March 01 2019 17:44:24
Jau šį sekmadienį LNK televizijos eteryje startuoja įspūdingas muzikinis projektas „Finalo ketvertas“. Jo teisėjai Egidijus Dragūnas-SEL, Martynas Tyla, Vidas Bareikis bei projekto rengėjai žada atskleisti keturis pergalės vertus vokalistus.

„Nuo pat pradžių žadėjome, kad projektas prasidės ten, kur kiti jau baigiasi. Dar iki premjeros atrinkome dainininkus, kurie užims muzikinius sostus. Mes tikime, kad šie žmonės – verti didžiosios scenos ir pergalės. Projekto dalyvių užduotis – išversti juos iš patogių vietų ir įrodyti, kad jie – vertesni pergalės nei jau atrinkti dainininkai“, - atskleidė šou kūrėjai.

Jau kurį laiką „Finalo ketverto“ dalyviai ruošia įspūdingus pasirodymus, dirba su stilistais, choreografais ir režisieriais. Ketvertukas – puikūs vokalistai ir atlikėjai, kuriems, projekto teisėjų bei rengėjų nuomone, trūksta tik vieno žingsnio iki muzikos olimpo.

„Gal kitiems čia – žaidimas, bet man – visas gyvenimas. Nesiruošiu paleisti savo svajonės, todėl esu čia ir atiduosiu visą save. Kiekvieną dainą dainuosiu lyg paskutinįjį kartą. Padarysiu viską, kad manęs išversti iš sosto būtų neįmanoma“, – atskleidė viena ketverto dainininkių.

„Finalo ketvertą“ iš sostų mėginsiantys išversti projekto dalyviai iš pradžių turės peržengti dar vieną skydą – griežtuosius teisėjus. Jau anksčiau Martynas Tyla, Vidas Bareikis ir Egidijus Dragūnas-SEL atskleidė, kad vien gero balso ar gebėjimo judėti scenoje nepakaks. Iššūkį ketvertukui galės mesti tik itin charizmatiški ir ypatingi atlikėjai. Jei dalyviui pavyks gauti visus tris „taip“, jo ir ketverto nario dvikovos baigtį tiesioginio balsavimo metu nulems televizijos žiūrovai.

Kas užėmė svarbiausius muzikinius sostus Lietuvos muzikos industrijoje šį pavasarį? Ar pavyks nors vienam dalyviui iškviesti į dvikovą ir nugalėti kurį nors ketverto narį? Įspūdinga premjera jau šį sekmadienį 19.00 val. per LNK televiziją.