Marius Berenis-Tru vaidins „Nekviestoje meilėje“
Parašė Zaliukas· August 11 2008 15:14:03
Kadaise studijuoti aktorinio meistriškumo specialybę svajojęs, tačiau po paskutinio stojamojo egzamino „ant ledo“ likęs grupės „ŽAS“ muzikantas Marius Berenis-Tru gali nusijuokti į akis jį nurašiusiems dėstytojams. Jau keliuose serialuose su žinomais aktoriais vaidinęs Marius rudenį debiutuos trečioje populiaraus serialo „Nekviesta meilė“ dalyje, rašo žurnalas „Klubas“.

Kelis kartus per savaitę filmavimo aikštelėje pasirodantis „žasas“ kuria naujo serialo personažo - bendravardžio muzikanto - vaidmenį. Jis sako į šį darbą pasineriantis su malonumu, negaili komplimentų kūrybinei komandai.

„mano personažas tai toks „antras brolis“. Juk dažnai vienas sūnus šeimoje būna pavyzdingas - kultūringas, išsimokslinęs ir šiaip geras. O kitas... Negaliu pasakyti, kad mano herojus yra kažkoks chuliganas, labai blogas žmogus. Jis gal net ir visai neblogo būdo, tačiau nori maištauti. Jis negali ramiai dirbti kasdienio darbo - jam reikia įkurti grupę, su kažkokiom chebrom maltis, alų siurbti. Na, iš tiesų jis realiai nieko neveikia. Toks poetas“, - sako Marius.