TV3 sezono atidaryme – muzikinė puota po atviru dangum
Parašė Zaliukas· August 22 2008 13:04:47
„Po laiminga žvaigžde“ – taip vadinasi naujasis TV3 rudens sezonas. Ketvirtadienio vakarą Kalnų parko dainų slėnį papuošė dvi scenos, gausiomis vaišėmis nukrauti stalai ir daugybės žvaigždžių spindesys. Taip TV3 nusprendė paminėti naujojo sezono atidarymą. Vienoje scenoje skoninga klasika dvelkė Valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas Gintaro Rinkevičiaus, na o antrojoje „siautėjo“ pop kultūra. Drauge su orkestru dainas atliko Rūta Ščiogolevaitė, Erica Jennings ir vakaro uždarymo žvaigždė – Mantas Jankavičius.

Dvylika kamerų tiesiogiai transliavo grandiozinį šou, kurio metu buvo pristatytos naujojo sezono laidos drauge skambant įvairiausiai muzikai. Populiariosios muzikos scenoje pasirodė: Marijonas Mikutavičius, Alanas Chošnau, „Širdelės“, Natalija ir Deivydas Zvonkai, „69 danguje“, „Mokinukės“, Augustė, kultiniai „Bix“, „Dangus 2“ nugalėtojas Justas, Edmundas Kučinskas, Stano su Aušra Kilkuviene, „InCulto“, Stasys Povilaitis, Arūnas ir Inga Valinskai, Andrius Rimiškis, „Neo“ su Brigita, Vaidas Baumila, visai „žali“ „Žvaigždžių vartų“ dalyviai, „Yva“, serialo “Broliai“ dainą traukė aktoriai Vytautas Rumšas jaunesnysis ir Jokūbas Bareikis.

Vakarui sklandžiai dirigavo net keletas vedėjų: A.Kilkuvienė, M.Mikutavičius, Džiugas Siaurusaitis, Aistė Paškevičiūtė ir A.Valinskas. Kiek vėliau prie šios kompanijos prisijungė geros nuotaikos niekuomet nestokojanti Kristina Kazlauskaitė.

Trijų valandų atidarymo programa neapsiėjo ir be humoristinių akimirkų: M.Mikutavičiui pralošęs lažybas, A.Valinskas įvykdė savo prievolę – persirengė moteriška suknele, apsiavė aukštakulnius ir rankose laikydamas spalvotus kutosus džiaugsmingu veidu pasirodė visai Marijos žemelei.

TV3 sezono atidaryme žvaigždės linksminosi ne tik ant scenos. Intensyvus gyvenimas virė ir tarp žymių kviestinių svečių. Šokiai, audringos diskusijos ir plačios šypsenos – geros nuotaikos niekam netrūko.

Vakaro uždarymą vainikavo fejerverkų lietus ir „ore pakibusio“ Manto daina.