A.Ramanauskas su nauja eterio partnere gaudys nieko neįtariančius praeivius gatvėse
Parašė Zaliukas· June 16 2009 15:58:23
Su šūkiu „Cha cha cha per LNK“ besijuokianti televizija netrukus žiūrovams pristatys naują laidą – „Pričiupom“.
LNK eteryje kasdien žiūrovus čiups naujas duetas TV pasaulyje - Algis Ramanauskas ir Renata Kutinaitė. „Tai bus vasariška, seksuali laida, kurioje netruks ironiško Algio šypsnio ir žavaus Renatos flirto“, - LNK pranešime spaudai sako laidos prodiuserė Laura Paukštė.

Laidoje „Pričiupom“ Algis ir Renata visą vasarą žiūrovus juokins pristatinėdami pačius netikėčiausius ir juokingiausius vaizdelius iš viso pasaulio. Laidos taikiklyje – nieko neįtariantys gatvės praeiviai, kurie bus pričiupti pačiose neįprasčiausiose situacijose.

Renata – ne naujokė televizijos humoro eteryje. Profesionali aktorė filmuojasi humoro laidoje „Laba diena“, kurioje ji įkūnija pačius įvairiausius personažus: nuo mažos mergaitės iki bankrutavusio fabriko siuvėjos.

„Svarbiausia, kad ši laida privers nusikvatoti. O kas gali būti geriau už gerą nuotaiką, kai už lango lyja, - šypsosi laidos vedėja Renta Kutinaitė. – Gal su mūsų laida prasidės ir vasara“ .

Juokas nugali stresą, atpalaiduoja ir ramina. Iš viso LNK per vasarą dovanos žiūrovams 10 000 juoko minučių per vasarą, o tai prilygsta 1 mėnesiui atostogų.