Keliems mėnesiams iš sostinės „pabėgantis“ S.Balandis: kažkaip turėsiu užvirti šitą košę
Parašė Zaliukas· June 22 2009 19:57:22
Jau liepos pradžioje aktorius Saulius Balandis žada keliems mėnesiams palikti Vilnių ir persikelti į kūrybines dirbtuves kaimo turizmo sodyboje netoli Šiaulių, kur bus kuriamas naujas televizijos serialas darbiniu pavadinimu „Aiškiaregio dukra“. Per beveik keturis mėnesius truksiančius filmavimus planuojama sukurpti septyniasdešimt serijų, tačiau, ar šie tikslai realūs, nežino net pats serialą režisuosiantis S.Balandis.

Paklaustas, kaip kilo mintis „sukti“ serialą taip toli nuo Vilniaus, Saulius idėjos laurų vainiką skyrė serialo prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui: „Ši mintis kilo R.Skaisgiriui. Norisi gražiais tikslais išnaudoti ne tik vilniečius ar kauniečius aktorius. Puikių talentų yra ir Panevėžyje, Šiauliuose bei kituose miestuose“.

Apie mistifikuotą siužetą bylojantis kol kas dar galutinai nepatvirtintas serialo pavadinimas „Aiškiaregio dukra“, pasak S.Balandžio, neturėtų kelti vienareikšmių asociacijų: „Kažkiek mistikos tikrai bus, bet tai nėra serialo pagrindas“.

Didžioji dauguma iš beveik dvidešimties seriale vaidinsiančių aktorių gyvena Šiauliuose ar Panevėžyje. Visam paradui vadovausiantis S.Balandis tikino iki galo nežinantis kaip pavyks suderinti visus darbus: „Kažkaip turėsiu užvirti šitą košę. Nežinau, kaip spėsiu, juk dirbu ir teatre, beje, ne vienam, taip kad lendu stačia galva ir nežinau“.

Žmoną Rasą Vilniuje paliekantis S.Balandis tikino pradžioje ketinantis apsižiūrėti, įsikurti, o tuomet jau ir mylimąją atsivežti: „Kol normaliai neįsikursiu, žmonos nesivešiu. Reikės žiūrėti, kokios ten bus gyvenimo sąlygos“.