Marių Mačiulį TV3 „Nuodėmių dešimtuke“ keičia aktorius Ramūnas Šimukauskas
Parašė Zaliukas· June 25 2009 22:58:49
Nuo liepos 1 dienos TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žiūrovai nebematys jos vedėjo Mariaus Mačiulio. Jį pakeis kitas aktorius Ramūnas Šimukauskas. TV3 žiūrovams jis gali būti pažįstamas iš TV3 rodyto serialo „Broliai“.

Ramūnas prieš eterį nusiteikęs optimistiškai ir sako, kad laidos vedėju jam teko būti jau labai seniai, todėl, galima sakyti, kad reiks iš naujo pratintis prie laidos šeimininko kėdės. „Prieš startą beveik nesijaudinu. Galima sakyti, labiausiai nerimauju dėl to, kad būčiau gražiai nufilmuotas. Ar siekiu pasirodyti gražesnis už pirmtaką Marių Mačiulį? Oi, ne. Taip gražiai atrodyti juk negali“, – šmaikštavo aktorius R. Šimukauskas.

Laidos atstovai perspėja, kad Ramūnas kol kas yra laikina Mariaus Mačiulio pamaina, tik kol jis išvykęs į JAV. Ten Marius realizuoja savo teatro sumanymus: vaidina ir stato spektaklius. Į Lietuvą M. Mačiulis, pasak laidos atstovų, žada grįžti vasaros pabaigoje. „Nuodėmių dešimtuko“ kūrėjai apie ateities planus kol kas daug nekalba, tačiau neatmeta galimybės, kad laidą galėtų vesti ir abu aktoriai kartu.

Jau liepos 1 dieną TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ pasirodysiantis Ramūnas prisipažįsta, kad laidos formatas ir temos jam pačiam labai artimos. „Žinoma, kad mėgstu skaičiuoti svetimas nuodėmes. Turiu ir daugiau ydų – mėgstu jas aptarti savo pažįstamų rate. Todėl dabar, kai galėsiu jas pasklebti visai Lietuvai, – man bus labai malonu. Marius buvo geras vedėjas, aš būsiu blogas. Tuo mes ir skirsimės“, – pasakoja naujasis „Nuodėmių dešimtuko“ vedėjas R. Šimukauskas.

„Nuodėmių dešimtukas“ su Ramūnu Šimukausku – jau liepos 1 dieną, trečiadienį, 20.10 val. tik per TV3.